Bannerlord çalışan mod çalışmamaya başladı

UgurUyar

Kilopat
Party AI and overhaul modunu kullanıyordum oyuna yeni mod ekleme ya da oyunu güncelleme vs hiçbir şey yapmamama rağmen artık yoldaşlara emir veremiyorum. Mod çalışmıyor. Önceden asker toplamasını emrettiğim kişilerle konuştuğumda mod çalışıyor fakat sonradan aldıklarımla çalışmıyor. Önceden asker toplamasını emrettiğim kişileri de geri birliğime alıp konuştuğum zaman mod yine çalışmıyor. Bu arada yeni topladığım birlikler benden hep 0 dinar istiyor buga mı girdi anlamadım modu kaldırdım tekrar yükledim yeni Save açıp denedim para 0 olma konusu düzeliyor ama yoldaşlara hiç emir veremiyorum gene çalışmıyor. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun güncelleme almış, fakat mod oyunun sürümüyle eş zamanlı olarak güncelleme almamış; haliyle eski sürümle uyumlu, yeni sürümle uyumsuz hale gelmiş olabilir. Mod sayfasından modun desteklenen sürümü varsa bir göz atmanızı ve oyunun sürümüyle karşılaştırmanızı tavsiye ederim.

Oyun güncelleme almış, fakat mod oyunun sürümüyle eş zamanlı olarak güncelleme almamış; haliyle eski sürümle uyumlu, yeni sürümle uyumsuz hale gelmiş olabilir. Mod sayfasından modun desteklenen sürümü varsa bir göz atmanızı ve oyunun sürümüyle karşılaştırmanızı tavsiye ederim.
Rebuild olanını kullanıyorum onun da 1.6.4 yani son sürüm desteği var.
Zaten dediğim gibi mod çalışıyordu fakat oyuna hiçbir şey yapmamama rağmen çalışmamaya başladı.

Geri
Yukarı