Bannerlord çıkışından bu yana gelişme kaydetti mi?

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
Cadılar bayramı indiriminde Bannerlord almayı planlıyorum. Okuduğum forumlardaki yazıların geneli oyunun ilk çıktığı zamanlarda yani nisan ayı gibi yazılmış ve pek tavsiye edilmemişti. Oyun çıkışından beri güzel güncellemeler alarak daha oynanabilir veya daha eğlenceli hale geldi mi, yoksa büyük bir değişim yok mu? 6-7 ay oluyor çünkü neredeyse.

Cadılar bayramı indiriminde Bannerlord almayı planlıyorum. Okuduğum forumlardaki yazıların geneli oyunun ilk çıktığı zamanlarda yani nisan ayı gibi yazılmış ve pek tavsiye edilmemişti. Oyun çıkışından beri güzel güncellemeler alarak daha oynanabilir veya daha eğlenceli hale geldi mi, yoksa büyük bir değişim yok mu? 6-7 ay oluyor çünkü neredeyse.
Büyük bir değişim yok, warband'in grafik motoru olarak gelişmişi ve birkaç yeni animasyon eklenmiş hali denebilir. Ama tavsiye ederim oynamanı şu anki durumda gayet iyi gider 🙂

En son birkaç hafta önce denedim. Performans konusunda gelişme yoktu. İleride tekrar deneyeceğim. Dengeleme ve hotfiksler devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı