Bannerlord neden bu kadar çabuk unutuldu?

Ben oyunu çıktığı gün aldım 2 saat oynayıp kapattım optimizasyonu rezalet oyunda fazla yenilik yok. Warband'ın modlu halini oynarım Bannerlord'dan daha iyi.

İnsanlar oyunun erken erişimde olduğunu bir türlü kafalarına sokamıyorlar maalesef. Oyun 50 yılda da çıksa sırf erken erişimde alınıp oynandı diye kötü yorum yapılması saçma. Tam çıkışını yaptığı zaman bakarsın neler değişmiş beklediğine değmiş mi o zaman eleştirini yaparsın.

Çünkü Mod yok Bannerlord'a henüz geniş çaplı. Warband'ın hala oynanmasında ki en büyük etken Modlardır. Warband'a çeşit çeşit Mod, Senaryo var. Bannerlord'a aynı şekilde Warband'da olduğu gibi geniş çaplı modlar çıkmadığı sürece unutulmaya mahkumdur.

Hocam ne getirebilirler adamlar ortaçağ temalı oyununa, yenilik olarak ne bekliyorsunuz lütfen söyler misiniz?

Dostum oyunda diyalog yok adam benim kalemde köyümde dolaşıyor düşman veya dost adamla tek konuştuğumuz diyalog şu iyi günler ne vardı diyor ben sadece boş ver diyorum ayrıyettten bence MBW bu kadar ayakta tutan modlardı tam sürümü çıkmasını bekliyorum şu an oyunun atölyede belki birileri iyi işler başarabilir.

Çünkü yeni bi oyundan ziyade Warband remake gibi bir şey olmuş. Bide warband çıktığı zaman sadece üsten bakış emirler verdiğimiz Total War oyun serisi gibi oyunları bizaat savaş meydanında yaşama imkanı verdi. O zamlanlarda bu çok büyük bir şeydi. Bide millet doydu be warband'ın suyunu sıktı herkes xD.

Geri
Yukarı