Bannerlord çökmüş durumdaki şehir nasıl toparlanır?

Salim23

Picopat
Makaleler
1
Yer
.
Bannerlord da bir şehir var yaklaşık 50 kere falan yeniden alındı yeiden bizim oldu falan böylece şehir artık çok fazla moral falan düştü inşat 0 sadakat 3 vergi 0 her şey 0 oldu ve şehir toparlanmıyor inşaat yapmaya çalışınca bitiş süresine hiçbir zaman diyor maddi yardımda yaptım 50.000 dinar verdim ama hala bir gelişme yok. Nasıl bu şehiri yeniden canlanır.

Kardeşim bir şey soracağım yanlış anlama ama sürekli seni görüyorum ve hep Bannerlord hakkında konuşuyorsun her gördüğümde gecenlerdede giremiyor muydun bir şey oluyordu neden Bannerlord sana sürekli sorun çıkarıyor ki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki yardımcı olabilir aynı sorunu yaşayan biri daha var :D (kulaklık takarak izleyin)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun muhtemelen yan köylerden kaynaklanıyor yağmalandıkları için şehirin ekonomisini de mahvediyor birkaç gün bekle muhtemelen düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı