Bannerlord Constantinopolis'i alınca oyun çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

Kwatt

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bannerlord'da eurpe campain map modu kurulu. Hiçbir sıkıntı yokken Constantinopolis'i alınca oyun çöküyor. Aynı sorunu yaşayan varsa yardım edebilir mi?

Arkadaşlar Bannerlord'da eurpe campain map modu kurulu. Hiçbir sıkıntı yokken Constantinopolis'i alınca oyun çöküyor. Aynı sorunu yaşayan varsa yardım edebilir mi?
Tüm mod listenizi atar mısınız

Ve sadece Constantinopolis'i mi alınca çöküyor?

Tüm mod listenizi atar mısınız?

Ve sadece Constantinopolis'i mi alınca çöküyor?

Evet sadece orayı alınca çöküyor birden fazla kez denedim alınca çöküyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-19 133016.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-19 133016.png
    776,6 KB · Görüntüleme: 4
  • Ekran görüntüsü 2024-05-19 133029.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-19 133029.png
    935,8 KB · Görüntüleme: 4
  • Ekran görüntüsü 2024-05-19 133046.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-19 133046.png
    838,7 KB · Görüntüleme: 5
Yeni bir save açıp, orada fethetmeyi deneyin. Sıkıntı yoksa, önceki saveiniz bozulmuştur. Hala hata veriyor ise, europe campain map modunu silip tekrar kurun. Hala hata veriyor ise tüm modlarınızı kaldırın ve sadece europe campain map modunu açarak girin ve tekrar fethedin. Bi sıkıntı yok ise o modla beraber hatalı çalışan başka bir mod vardır. O modu bulmaya çalışın.

Yeni bir save açıp, orada fethetmeyi deneyin. Sıkıntı yoksa, önceki saveiniz bozulmuştur. Hala hata veriyor ise, europe campain map modunu silip tekrar kurun. Hala hata veriyor ise tüm modlarınızı kaldırın ve sadece europe campain map modunu açarak girin ve tekrar fethedin. Bi sıkıntı yok ise o modla beraber hatalı çalışan başka bir mod vardır. O modu bulmaya çalışın.
Tamamdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı