Bannerlord dünyanın en güzel oyunu

Merhaba oyunum orijiinal ve bir türlü oyun açılmıyor dosya bütünlüğünü doğruladım, kaldırdım tekrar yükledim ancak açılmıyor oyun. Başka bir arkadaşımda da oyun açılmıyor bir türlü. Sizde böyle bir sıkıntı var mı?

İlk çıktığında oynamıştım. Eski mantığını geliştirerek korumuş ama bazı noktalarda eksikler doldurulmamıştı. Mesela diyalog opsiyonları ve görevler bildiğin çöp.

Görevler gerçekten çok saçma kan davasına gittiğin köyün de sana kan davası görevi vermesi gibi birçok tutarsızlıklar var.

Aslında tam bu noktada dünyanın en sıkıcı oyunu oluyor. Warband'den tecrübeliyim.

90 saat oynadım daha sıkılmıyım diye oyuna girmiyorum biliyorum çünkü sıkılıcam tam sürüme çıktığı zaman bir tur daha oynanır güzel modlarla.
Daha seslendirilmiş NPC olmayan bulunmayan bir oyunu bu kadar büyütmek fazla gereksiz. Yerli diye abartmayalım bu kadar.

En güzel dediğime bakma oynadıgım tek oyun aslında :D.

Ayrıca o kadar sürenin ardından da erken erişime çıkması da çok sinrimi bozmuştu. Fiyatı da çok pahalı değil ama, Taleworlds ekibinin olduğu konferanslarda filan hep " Türkiyeye çok ucuz olcak, sizi hic üzmeyecek fiyatı" gibi söylemlerde bulunmuşlardı. Böyle olunca daha da ucuz bekliyordum fiyatını. Yani bazı yönleriyle çıkışı hayal kırıklığına ugratti beni

Herkesin kendi fikri değil mi? Arkadaş da kendi fikrini belirtmiş. Abartmak ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Demek ki oyuncu memnun oyundan.

Hocam dünyayı fethetmişsiniz. Daha o kayıt dosyasından devam ederseniz çok mantıksız olur. Ben böyle bir noktaya geldiğimde yeniden başlıyorum. Sizin de büyük ihtimal yapacağınız gibi.

Merhaba oyunum orijiinal ve bir türlü oyun açılmıyor dosya bütünlüğünü doğruladım, kaldırdım tekrar yükledim ancak açılmıyor oyun. Başka bir arkadaşımda da oyun açılmıyor bir türlü. Sizde böyle bir sıkıntı var mı?
Ben daha önce harici ekran kartımda siyah ekran sorunu yaşıyordum oda amd kaynaklıydı galiba sonradan düzeldi başka sorun yaşamadım vega10la fethettim haritayı yani eziyet çektim :D

Hocam dünyayı fethetmişsiniz. Daha o kayıt dosyasından devam ederseniz çok mantıksız olur. Ben böyle bir noktaya geldiğimde yeniden başlıyorum. Sizin de büyük ihtimal yapacağınız gibi.

E tabii ki de artık yok edilecek bir yer kalmamış. Birdaki Save'de onursuz bir şekilde oynanabilir aslında kelle uçurmalı falan ama loot lord modu 1.5.3'de çalışmıyor yapan elemanlarda sürekli sürüm çıktığı için mod güncellemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı