Bannerlord en çok kazandıran demircilik eşyası nedir?

Merhaba,

Bannerlord'da para kazanmak için demircilik yapıp satıyorum sürekli ama Max 16k civarı ederi olan kılıç yapmayı buldum. Uzun kılıç yapıyorum sürekli acaba daha çok kazandıran craft edilebilir item var mı? Farklı varyasyonlar denedim de en çok veren bunu bulabildim şu an.
Sanırım hortlatmak tabiriyle sizi rahatsız ediyorum ama ben buna cevap buldum gibi arkadaşlar. Belki faydası dokunur sizlere, öncelikle sefer ayarlarım orta olan ayarda. (%50 zorluk durumu hepsi) Aşağıdaki görsellerde gördüğünüz gibi kılıç ve gönderli silahlarda en çok para yapan 2 silahın tüketim bedeli bunlar. Aralarında ki fiyat farkı ise aşağı yukarı 12 bin dinara tekabül ediyor. Ama gönderli silahın tüketimine bakarsanız sadece çelik, odun ve kömür. Yani 20 dakika arıtma yaparak tüm cevherleriniz iyi çelik yaparsanız (yoldaş alıp perk vermenizi şiddetle öneririm) ve palayı üretirseniz, her pala başına 30k dinar alabilirsiniz.

(Kendim ve yoldaşlarımın perklerini de koymak istedim)

Dosya Ekleri

• kılıç en pahalı.png
    kılıç en pahalı.png
    2 MB · Görüntüleme: 784
  • pala en pahalı.png
    pala en pahalı.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 838
  • bendeniz Talha (üretim).png
    bendeniz Talha (üretim).png
    546,6 KB · Görüntüleme: 655
  • yoldaş (arıtma).png
    yoldaş (arıtma).png
    593,6 KB · Görüntüleme: 519
  • yoldaş (arıtma2).png
    yoldaş (arıtma2).png
    481,3 KB · Görüntüleme: 561
  • resim_2023-04-24_210334623.png
    resim_2023-04-24_210334623.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 744
Sanırım hortlatmak tabiriyle sizi rahatsız ediyorum ama ben buna cevap buldum gibi arkadaşlar. Belki faydası dokunur sizlere, öncelikle sefer ayarlarım orta olan ayarda. (%50 zorluk durumu hepsi) Aşağıdaki görsellerde gördüğünüz gibi kılıç ve gönderli silahlarda en çok para yapan 2 silahın tüketim bedeli bunlar. Aralarında ki fiyat farkı ise aşağı yukarı 12 bin dinara tekabül ediyor. Ama gönderli silahın tüketimine bakarsanız sadece çelik, odun ve kömür. Yani 20 dakika arıtma yaparak tüm cevherleriniz iyi çelik yaparsanız (yoldaş alıp perk vermenizi şiddetle öneririm) ve palayı üretirseniz, her pala başına 30k dinar alabilirsiniz.

Elinize saglik hocam, guzel bir info oldu. Tekrar baslayacak olursam cok ise yarayacak gibi duruyor

Şu oyunda bir şu vergi

Şu oyunda bir şu vergi sıkıntı 3 şehirle her gün zarar sayıyor onu da demircilikle kapatıyorum.

Hocam makeb vs var savaşsız dönem olmuyor ki durmadan imparatorluk geliyor.

Şöyle de bir küçük info vereyim bir tane leydiyle kardeşimi evlendirdim öyle bir anda geldi okeyledim. Kaleye vali olarak atadım atlı okçu, süvari vs. koymuştum ekmek asker alıp geliştireyim diye garnizondan gelen -311, leydinin valilik bonuslarına baktım ki neler neler. Demek istediğim bonuslu valiler gerçekten çok önemli. Kendi perkimi de bir kaçını garnizon ücretine verdim alınan tecrübeden feragat ederek şu an rahatım.

Elinize saglik hocam, guzel bir info oldu. Tekrar baslayacak olursam cok ise yarayacak gibi duruyor
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu. Hayırlı forumlar.

Sanırım hortlatmak tabiriyle sizi rahatsız ediyorum ama ben buna cevap buldum gibi arkadaşlar. Belki faydası dokunur sizlere, öncelikle sefer ayarlarım orta olan ayarda. (%50 zorluk durumu hepsi) aşağıdaki görsellerde gördüğünüz gibi kılıç ve gönderli silahlarda en çok para yapan 2 silahın tüketim bedeli bunlar. Aralarında ki fiyat farkı ise aşağı yukarı 12 bin dinara tekabül ediyor. Ama gönderli silahın tüketimine bakarsanız sadece çelik, odun ve kömür. Yani 20 dakika arıtma yaparak tüm cevherleriniz iyi çelik yaparsanız (yoldaş alıp perk vermenizi şiddetle öneririm) ve palayı üretirseniz, her pala başına 30k dinar alabilirsiniz.

Reis zahmet olmazsa kılıçta kullandığın parçaların isimlerini yazar mısın fotodan tam anlaşılmıyor.

Reis zahmet olmazsa kılıçta kullandığın parçaların isimlerini yazar mısın fotodan tam anlaşılmıyor.
Kusura bakma kral, görmemişim daha doğrusu bildirime tıklamışımda yazmamışım. Parçaları da şuan yazmam biraz zor, yeni sefere başlamıştım oda öyle kaldı. Kılıç olarak açamadıydım hepsini.

Arkadaşlar bende hortlattım ama en iyi gönderli silah craftı nasıl bilen var mı kendi yaptığınız. saplama olmasın savurması olsun yeterli her yere baktım hep eski videolar güncel göremedim

Yeni konular

Geri
Yukarı