Bannerlord görüntü bozukluğu

İşletim sistemi
Windows 10

zeonxx

Centipat
Daha fazla  
RAM
Corsair 2x8 3200 Mhz
Ekran kartı
Rtx 3070 Ti
Anakart
Asus Prime B660M-K
İşlemci
İ5 12400f
Mount and Blade 2 bannerlorda girdiğim zaman görüntü 1920x1080 değil de 640x480 gibi ve ağaçların kalelerin olduğu yerlerde parıltı var ayrıca tam ekran olmuyor yarım saat önce oynamıştım hiçbir sıkıntısı yoktu.

Mount and Blade 2 bannerlorda girdiğim zaman görüntü 1920x1080 değil de 640x480 gibi ve ağaçların kalelerin olduğu yerlerde parıltı var ayrıca tam ekran olmuyor yarım saat önce oynamıştım hiçbir sıkıntısı yoktu.

Oyunu 1.9.0 sürümüne geçirdiysen dosya kontrolü yap dostum. Oyunun orijinalse dosyaları tarattıktan sonra oyun ayarlarını varsayılana sıfırla bende de olmuştu o şekilde düzelttim.

Oyunu 1.9.0 sürümüne geçirdiysen dosya kontrolü yap dostum. Oyunun orijinalse dosyaları tarattıktan sonra oyun ayarlarını varsayılana sıfırla bende de olmuştu o şekilde düzelttim.

Deniyorum.

Ayarları nasıl varsayılan yapabilirim?

Oyunda nedense hep gökyüzünde ve ağaçlarda karıncalanma var sanki. Sizde de var.

Ekran kartı ayarlarına bakmayı denedin mi? Ya da monitöründe bir temassızlık veyahut ekran kartına giden bağlantılarında temassızlık olabiilir mi?

Sorun sadece Bannerlord da oluyorsa Steam'den dosya taratmayı deneyebilirsin.

Oyunda nedense hep gökyüzünde ve ağaçlarda karıncalanma var sanki. Sizde de var mı?

Düzelttim DLSS yüzünden oluyormuş.

Ekran kartı ayarlarına bakmayı denedin mi? Ya da monitöründe bir temassızlık veyahut ekran kartına giden bağlantılarında temassızlık olabiilir mi?

Düzelttim DLSS yüzünden.

teşekkürler

Geri
Yukarı