Çözüldü RDR2 görüntü bozukluğu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Despiadado

Centipat
Daha fazla  
Görüntüler bu şekilde bozuk, daha yeni olmaya başladı.

Dosya Ekleri

• 20230723174939_1.jpg
    20230723174939_1.jpg
    232,2 KB · Görüntüleme: 96
  • 20230723174729_1.jpg
    20230723174729_1.jpg
    328,1 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Girdim çıktım düzeldi. Kendi kartıma ve işlemcime uygun grafik ayarı arıyorum da :) Tam doğru ayarı yapıyorum 60-65 fps geliyor tekrar bozuyorum. Öneriniz varsa alırım.
Çok ilginç bir olay ilk defa böyle bir olaya denk geldim ya ekran kartından dolayı ya da oyunun kendi dosyası falan bozuk.

AMD görüntü keskinleştiri kapa.

Bende RDR 2 oynuyorum AMD keskinleştirme ayarı açık 80 de ama böyle bir görüntü yok. Ekran kartı modelinden dolayı mı olmuştur?

Film greni diye bi ayar varsa oyun içi onu sıfıra çek yada kapat bilmiyorum varmı

Sadece oyunun grafik ayarı ile oynadım, ekranın kenarlarından filan kitap sayfası gibi yırtılmalar mevcut.

Bence varsayılana döndür diye bir ayar varsa onu yap oyna bozulma varsa tekrardan buraya dön. Yoksa da tekrar eski ayarını yap ama yaparken ayarların ne işe yaradığına bakarak yap.

Çok ilginç bir olay ilk defa böyle bir olaya denk geldim ya ekran kartından dolayı ya da oyunun kendi dosyası falan bozuk.

Bende RDR 2 oynuyorum AMD keskinleştirme ayarı açık 80 de ama böyle bir görüntü yok. Ekran kartı modelinden dolayı mı olmuştur?

Ultra ayarlarda bu ayarı açınca ben yaşadım fulleyince o ayarı sonra kapattım red SHA'de mod kurunca da yaşadım.

Girdim çıktım düzeldi. Kendi kartıma ve işlemcime uygun grafik ayarı arıyorum da :) Tam doğru ayarı yapıyorum 60-65 fps geliyor tekrar bozuyorum. Öneriniz varsa alırım.

Çözüm
sistem özelliklerini yaz önerelim

Geri
Yukarı