Bannerlord grafik sorunları

Bende oyunu almayı düşünüyorum ama trilyontane bug hata optimizasyon sorunu okuyorum. GTAV gibi bir oyunla neredeyse aynı fiyata çıkıp, bu kadar hatalı oyun olabilir mi ya? Bir de 8 sene de çıktı.

Oyunda bir çok hatanın giderildiğini de duyuyoruz, siz son kullanıcılardan yorum bekliyorum, oyun alınmaya değer mi?

Özellikle şu konu beni çok tilt etti. Kral olunca millet konuşmada sen kimsin? diyormuş. Hemde kendi şehrinde, doğru mu bu ya?
Tam da bu yüzden oyun "Erken Erişim" olarak çıktı. Oyunu oynayanlar bu sorunların olabileceğini bilerek oynuyorlar. Bu eleştirinizi tam sürüme saklayın.

Erken Erişim ise AAA kalitesinde bir fiyata çıkmayacak oyun. Erken Erişim fiyatına çıkacak. Kusura bakma ama 50 dolara erken erişim oyunu olmaz.

Bende oyunu almayı düşünüyorum ama trilyontane bug hata optimizasyon sorunu okuyorum. GTAV gibi bir oyunla neredeyse aynı fiyata çıkıp, bu kadar hatalı oyun olabilir mi ya? Bir de 8 sene de çıktı.

Oyunda bir çok hatanın giderildiğini de duyuyoruz, siz son kullanıcılardan yorum bekliyorum, oyun alınmaya değer mi?

Özellikle şu konu beni çok tilt etti. Kral olunca millet konuşmada sen kimsin? diyormuş. Hemde kendi şehrinde, doğru mu bu ya?

Erken Erişim ise AAA kalitesinde bir fiyata çıkmayacak oyun. Erken Erişim fiyatına çıkacak. Kusura bakma ama 50 dolara erken erişim oyunu olmaz.
Sonuçta erken erişimde bu oyunu satın alanlar tam sürüme de sahip olacak. Adamlar 8 senede yapmışlar oyunu, o kadar emek vermişler. Desteklemek için almıyorsanız tam sürümü bekleyin.

Sonuçta erken erişimde bu oyunu satın alanlar tam sürüme de sahip olacak. Adamlar 8 senede yapmışlar oyunu, o kadar emek vermişler. Desteklemek için almıyorsanız tam sürümü bekleyin.

Emeğe saygımız sonsuz. Benim demek istediğimi anlamadınız herhalde.

Hadi bugları geçtim, EE oyunda olması çok normal tamam(ne kadar bu fiyata olmaması gerekse de). Oyun içinde ki diyaloglar ve hiyerarşi peki? PUBG de EE'deydi zamanında ama biz oyunda mermisiz silah görmedik? Anlatabildim mi bilmiyorum. Ayrıca Steam'de çoğu oyun, EE'deyken ucuz olur. Mesela 45TL. Oyun erken erişim sürecinde bu fiyattan seyreder. Full sürüme geçince, fiyatı 150 TL(satıcı ne belirlediyse artık) olur. EE'de oynayan, oyunu bir nevi düzelten oyuncu da bi avantaj sağlayıp 45TL'ye almış olur. Burada bariz bir uyanıklık var. Kimse kusura bakmasın.

Oyun yeni çıktı ilerde optimizasyon güncellemeleri gelecektir ancak sisteminiz iyi.
Oyunla alakalı bir sıkıntı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar oyunu 8 senede yapmadı hem oyunu hem de oyun motorunu yapmaya çalıştı oyunu kaç kere iptal ettiler tekrar başladılar yani en büyük hataları buydu tam sürüme dehşet bir şey yapmazlarsa çok kötü ne adam gibi grafik var optimizasyon yerlerde konuşmalara gram uğraşılmamış hala 5 kişilik çapulcu sen kimsin diyor bizi kesemezsin diyor kendi şehrinin kralısın köydekilerle aranı düzeltmek için konuşmaya gidiyorsun halkla seni takmıyorlar bile sana dikdik konuşanlarda var

Adamlar oyunu 8 senede yapmadı hem oyunu hem de oyun motorunu yapmaya çalıştı oyunu kaç kere iptal ettiler tekrar başladılar yani en büyük hataları buydu tam sürüme dehşet bir şey yapmazlarsa çok kötü ne adam gibi grafik var optimizasyon yerlerde konuşmalara gram uğraşılmamış hala 5 kişilik çapulcu sen kimsin diyor bizi kesemezsin diyor kendi şehrinin kralısın köydekilerle aranı düzeltmek için konuşmaya gidiyorsun halkla seni takmıyorlar bile sana dikdik konuşanlarda var

Bunların hepsi olabilir, güncellemeyle düzeltilebilir de sen bu kadar eksiğe rağmen GTAV gibi AAA kalitesinde bir fiyata oyun çıkarıyorsan işte ben orada hayırdır ya? derim.

Herkese merhabalar. Oyunu yaklaşık 3 haftadır oynuyorum Steam üzerinden satın aldım. 25 Nisan'da gelen güncellemeyle birlikte bu sınır bozucu grafik sorunlarını yaşamaya başladım. Sürekli olmuyor ara ara oluyor bu sorunu benden başka yaşayan var mıdır ve çözüm önerisi olan şimdiden teşekkürler.
Sistemim:
CPU: Intel i7 9750-H
GPU: NVIDIA GTX 1660 Ti 6 GB DDR5.
RAM: 2x8GB DDR4 2666MHz.
SSD: 256 GB M.2-PM981.
HDD: 1 TB 7200 SATA.
Windows 10 Home SL 64 Bit.

Eki Görüntüle 546768

Ben hiç böyle bir problemle karşılaşmadım. İstersen Steam üzerinden dosya bütünlüğünü bir kontrol et. Ben genellikle oyunlara girmeden önce her zaman steam üzerindne dosya bütünlüklerini kontrol ediyorum.

GTA 5 gibi bir oyunla neredeyse aynı fiyata çıkıp, bu kadar hatalı oyun olabilir mi ya?

Erken erişim olarak çıktığını unutmamak lazım.

Oyunda birçok hatanın giderildiğini de duyuyoruz, siz son kullanıcılardan yorum bekliyorum, oyun alınmaya değer mi?

Oyuna sürekli güncelleme geliyor, biraz hatalar hala var ama geri bildirim yapınca düzeltiyorlar.

Kral olunca millet konuşmada sen kimsin? Diyormuş. Hem de kendi şehrinde, doğru mu bu ya?

Orası daha geliştirilmedi sanırım. Oyunu sevdim fakat geliştirilecek daha çok şey var. Oyun geliştirilirken sende bunun bir parçası olmak istiyorsan, alabilirsin. Kendi sitesinden daha ucuza alabilirsiniz.

.

Bende oyunu almayı düşünüyorum ama trilyontane bug hata optimizasyon sorunu okuyorum. GTA 5 gibi bir oyunla neredeyse aynı fiyata çıkıp, bu kadar hatalı oyun olabilir mi ya? Bir de 8 sene de çıktı.

Oyunda birçok hatanın giderildiğini de duyuyoruz, siz son kullanıcılardan yorum bekliyorum, oyun alınmaya değer mi?

Özellikle şu konu beni çok tilt etti. Kral olunca millet konuşmada sen kimsin? Diyormuş. Hemde kendi şehrinde, doğru mu bu ya?

Erken erişim ise aaa kalitesinde bir fiyata çıkmayacak oyun. Erken erişim fiyatına çıkacak. Kusura bakma ama 50 dolara erken erişim oyunu olmaz.

Oyun her türlü alınmaya değer dostum. Ben erken erişime çıktığı gibi aldım ve o zamandan beri oynuyorum sadece birkaç kez başıma geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı