Bannerlord harmony modunu açınca oyun çalışmıyor

-Öncelikle bu dosyayı silin.
-Buradan bu Harmony'i yükleyin.
-".7Z" uzantılı dosyaya çift tıklayın Dosya Gezgini'yle açın.
-Modules adlı dosyayı açın. Ardından Bannerlord.harmony adlı dosyaya ulaşacaksınız.
-Bu "Bannerlord.harmony" dosyasını Bannerlord'un kurulu olduğu modules dosyasına aktarın aynı şekilde.
Bir de böyle dener misiniz?

Dosya zaten dediğiniz dosya ben içini açıp gösterdim hocam.Hatta olmaz diye 3 tane farklı dosya indirip denedim üstüne.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-16 220602.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-16 220602.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 13
  • Ekran görüntüsü 2024-03-16 220611.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-16 220611.png
    3 KB · Görüntüleme: 9
Hocam Xbox Game Pass'ten oynuyorsunuz sanırım. Çoğu arkadaşta da aynı sorun varmış. 1.2.9 Harmony çalışmıyormuş. Steam'den sıkıntı olmuyor ama Xbox'ta bir sorun varmış.

Steam'den oynuyorsanız Steam atölyeden Harmony'yi kurun.

Hocam Xbox Game Pass'ten oynuyorsunuz sanırım. Çoğu arkadaşta da aynı sorun varmış. 1.2.9 harmony çalışmıyormuş. Steam'den sıkıntı olmuyor ama Xbox'ta bir sorun varmış.

Steam'den oynuyorsanız Steam atölyeden Harmony'yi kurun.

Game Pass kullanıyorum hocam demek ki olmuyormuş yapacak bir şey yok iyi günler ne diyelim native oynarım artık.

Game Pass kullanıyorum hocam demek ki olmuyormuş yapacak bir şey yok iyi günler ne diyelim native oynarım artık.
GamePass'ten oynamadığım için pek bilgim yok. Belki de kurulumları falan farklı olabilir ama sanmam.

Game Pass'ten oynamadığım için pek bilgim yok. Belki de kurulumları falan farklı olabilir ama sanmam.

Bugün bir 4 saat uğraştım bu işe ama olmadı harmony in alternatifi olsa keşke.

Game Pass'ten oynamadığım için pek bilgim yok. Belki de kurulumları falan farklı olabilir ama sanmam.

Eski sürümü denesem çalışır mı hocam? Bir deneyim mi?

Bugün bir 4 saat uğraştım bu işe ama olmadı harmony in alternatifi olsa keşke.

Eski sürümü denesem çalışır mı hocam? Bir deneyim mi?

1710617408246.png

Xbox'ta çalışır olarak gözüküyor ancak çalışmıyor.

Dosya Ekleri

• 1710617384122.png
    1710617384122.png
    8,3 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı