Bannerlord hile kullanınca başarım kazanılabilir mi?

• Konuyu başlatan QhyaK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 682

QhyaK

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: GTX 1650
İşlemci: i5 10300H
Ram: 24gb
Depolama: 500 GB SSD
Başlıkta gördüğünüz gibi. Hile kullanırsam başarım kazanabilir miyim? Ya da hile kullandığım halde başarım kazanmamı sağlayacak mod var mıdır?

Bu oyundan oyuna değişen bir durum. Eğer kazanılmıyorsa SAM ile başarım açabilirsiniz.

Hile kullanırsam başarım kazanabilir miyim?
ben kazanamamışım.png

Hilelerle ben kazanamamışım hocam.

Bu iki moddan birini kurarsanız kazanırsınız hocam.

Hocam modu kurup girmeye çalıştığımda oyundan atıyor (save e girmeye çalıştığımda)

@QhyaK alttaki modu nexus launcher üzerinden kurun hocam. Sitede nasıl yapılacağı anlatılıyor ama yapamazsanız Monchug diye bir kanal var. Orada detaylıca anlatıyor. Steam’deki moda güncelleme gerekiyormuş.

@QhyaK alttaki modu nexus Launcher üzerinden kurun hocam. Sitede nasıl yapılacağı anlatılıyor ama yapamazsanız monchug diye bir kanal var. Orada detaylıca anlatıyor. Steam'deki moda güncelleme gerekiyormuş.

Monchugun anlattığı videoyu bırakırsanız sevinirim nexustan kurmaya çalışacağım bakalım.

@QhyaK hocam ben yanlış hatırlamışım ya da bulamadım. Sanırsam Monchug bir tane videonun içinde anlatıyordu nexus üzerinden mod kurmayı. Ben bu videoyu kaydetmişim Youtube’da.

Monchug’un mod öneri videolarını da izleyebilirsiniz bu arada. Çok güzel modlar var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı