Bannerlord hile nasıl açılır?

Adım #1: Bilgisayarınızın “Belgeler” klasörünü açın,
Adım #2: “Mount & Blade II Bannerlord” klasörüne girin,
Adım #3: “Configs” klasörüne çift tıklayın,
Adım #4: “engine_configs.txt” dosyasını “Not Defteri” ile açın,
Adım #5: “cheat_mode = 0” yazılı satırı “cheat_mode = 1” olarak değiştirin.
*Ctrl + F4: Savaşta bir düşmanı yok eder.
*Ctrl + Alt + F4: Tüm düşman ordusunu
yokeder.
*Ctrl + H: Sağlığınızı iyileştirir.
*Ctrl + Üst Karakter + H: Atınızı tam sağlığa kavuşturur.
*Ctrl + F2: Kendi askerlerinizden birini seçer.
*Ctrl + F3: Oynatıcıyı çalar.
*Ctrl + Shift + F3: Atınızı vurur (üzerinde oturuyorsanız).

Tüm kaynaklar İngilizce Türkçe fark etmeksizin "engine_config" dosyasını bulun diyor ama öyle bir dosya yok. Oyunu Epic Games üzerinden aldım. Yeteneklerimi sıfırlamak istiyorum.
Warband'da Belgeler kısmından karakterimizin metin belgesini bulup oradan istediğimiz gibi özellik verebiliyorduk. Deneyin isterseniz.

Belgelerim kısmında yok mu? Bende Epic üzerinden oynuyorum bende var. Ek olarak Developer Console indirip konsol ekranından bir şeyler yapabilirsin yetenek sıfırlamada vardır herhalde. Ama bunun içinde ilk mesajda yazılan 5 adımı yapman gerekiyor.

Ne kafalar var be

Ben belgelerden değil oyunun yüklü olduğu klasörden yapıcaz sanıyordum. Çok teşekkürler.
Belgelerim kısmında yok mu? Bende Epic üzerinden oynuyorum bende var. Ek olarak Developer Console indirip konsol ekranından bir şeyler yapabilirsin yetenek sıfırlamada vardır herhalde. Ama bunun içinde ilk mesajda yazılan 5 adımı yapman gerekiyor.

Arkadaşlar hile kullanımı kötü bir şey ama Single Player oyunlarda da hile yapanı linçlemeyin adam öyle oynamayı seviyordur belki. Single Player da hile yapana lafım yok rekabetçi ve online oyunlarda hile yapmasın yeter.

Karakter perklerini sıfırlayacam sadece zaten. Yanlış dağıtmışım 5 saatlik oyunu baştan mı oyniyim 3 tane perk için.
Arkadaşlar hile kullanımı kötü bir şey ama Single Player oyunlarda da hile yapanı linçlemeyin adam öyle oynamayı seviyordur belki. Single Player da hile yapana lafım yok rekabetçi ve online oyunlarda hile yapmasın yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı