Bannerlord indirime girer mi?

ZEXUU

Zeptopat
Daha fazla  
Bannerlord almak istiyorum ama şu anda 650 TL, oyun güzel ama 650 TL asla vermem. Yakın zamanda hiç olmazsa bile yaz indirimlerinde indirime girer mi, en azından 450 TL'ye falan düşer mi?

Yanlış hatırlamıyorsam geçtiğimiz haftalarda Epic Store'da 350 TL civarlarındaydı. Epic Yaz İndirimleri'nde muhtemelen yine girer.

Gamepass aboneliği alarak oynayabilirsiniz. Yok benim devamlı elimde olsun derseniz Microsoft storede 499 Lira. Gamepass aboneliğiniz var ise 399 liraya düşüyor.

Yanlış hatırlamıyorsam geçtiğimiz haftalarda Epic Store'da 350 TL civarlarındaydı. Epic Yaz İndirimleri'nde muhtemelen yine girer.

Epic Games ve Xbox'da atölye yok aynı zamanda sürümde düşürülmüyor Bannerlord da o yüzden arada büyük bir fark olmazsa eğer Steam'den almak istiyorum mesela 40 50 TL fark olursa Steam'den alirim.

Game Pass alabilirsiniz.

Zaten daha önce Game Pass alarak 3 4 ay oynadım ama her ay 160 TL vermektense oyunu direk almak istiyorum en önemlisi Xbox'da sürüm düşürme ve atölye yok bu yüzden indirimler geldiğinde eğer arada büyük bir fiyat farkı olmazsa Steam'den almak istiyorum.

Game Pass aboneliği alarak oynayabilirsiniz. Yok benim devamlı elimde olsun derseniz Microsoft Store'de 499 Lira. Game Pass aboneliğiniz var ise 399 liraya düşüyor.

Zaten daha önce Game Pass alarak 3 4 ay oynadım ama her ay 160 TL vermektense oyunu direk almak istiyorum en önemlisi Xbox'da sürüm düşürme ve atölye yok bu yüzden indirimler geldiğinde eğer arada büyük bir fiyat farkı olmazsa Steam'den almak istiyorum.

Bannerlord almak istiyorum ama şu anda 650 TL, oyun güzel ama 650 TL asla vermem. Yakın zamanda hiç olmazsa bile yaz indirimlerinde indirime girer mi, en azından 450 TL'ye falan düşer mi?
Bence epic games ve xboxtan almayın. Steam Key almaya çalışın. Playstore.com da 350 civarına inmişti ama bitti. Biraz sabredin.

Öyle yapmayı düşünüyorum Epic'te ve Xbox'da sürüm düşürme yok atölye yok bir de Xbox'da mod yükleyince bug oluyor.
Evet. Steam dışında başka bir yerden alma sakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı