Bannerlord krallık kurma

MeraklıO-O

Hectopat
İstiana'dan görev yapıyordum (klanını 3. seviye yap, 100 kişi ordu yap vs.) ve o görevi yapmadım, klanı 3 seviye falan, ben ana görevdeki sancağı güney imparatorluğu kraliçesine verdim, daha sonra krallığından ayrıldım. Bir şey olmadı, eski Save yükledim ve kendi krallığımı kurmak istiyorum fakat hala klan olarak duruyorum, krallık kuramadım. Bir de komployu durdu görevi var, onda da hiçbir bilgi vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sizin gibi ilerledim. Sancağı başka imparatorluğa verdim. Daha sonra kendi krallığımı kurmak istedim fakat kuramadım. Krallıkta 2 şehrim vardı ayrılarak onlarıda aldım fakan yinede krallık sahibi değildim. Ve kuramadımda. Bu konuya açıklık getirebilecekler varsa takipteyim.

Bu modu indirip Modules dosyasına atmanız yeterli. Save'im buglanır diye korkunuz varsa yedek bir tane save daha oluşturun.

Ben de herhangi bir bug olmadı o konuda ben kurdum ve rahatça oynuyorum.
Ve de sancağı başka krallığa verirseniz bir daha yapamıyorsunuz.

Herhangi bir krallığın köyünü yağmalayıp bir kale veya şehri kuşatınca kuruyor olması lazım.

Bu modu indirip Modules dosyasına atmanız yeterli. Save'im buglanır diye korkunuz varsa yedek bir tane save daha oluşturun.

Ben de herhangi bir bug olmadı o konuda ben kurdum ve rahatça oynuyorum.
Ve de sancağı başka krallığa verirseniz bir daha yapamıyorsunuz.
Tam olarak nereye atıcaz dosyayı direk modulesun içine mi bırakacağız?

Tam olarak nereye atıcaz dosyayı direk modulesun içine mi bırakacağız?

Aynen mod dosyasını Mount & Blade II: Bannerlord dosyasının içindeki Modules kısmına atacaksın. RAR olarak değil klasör olarak atacaksın eğer RAR'ın içindeki dosya Modules yazıyor ise direk MB dosyasının içine atacaksın.

Eğer mod çalışmazsa Fixed Launcher diye bir mod var onu da yükle istersen.

Yaptıktan sonra Launcher'ı aç ve Single Player altındaki mods kısmında aktif et.

Yeni konular

Geri
Yukarı