Bannerlord krallık medeniyetini değiştirme

İyi akşamlar. Bannerlord'da krallık kurarken dili imparatorluk seçtim ama şimdi değiştiremiyorum, yardım eder misiniz?
Hayır mümkün değil. İmparatorluk medeniyetini seçtiysen artık imparatorluk vatandaşısındır.

Modu var:

Asimile tarzi bir mod. Sturgia iken zaman baya gectikten sonra Khuzait oldum.
Bu mod, örneğin sen imparatorluk seçip bir toprağa sahip olursan ve o toprak da imparatorluk dışı bir medeniyete sahipse, o toprağın insanlarının medeniyetini imparatorluğa dönüştürüyor. Karakterin medeniyetiyle alakası yok.

Hayır mümkün değil. İmparatorluk medeniyetini seçtiysen artık imparatorluk vatandaşısındır.

Bu mod, örneğin sen imparatorluk seçip bir toprağa sahip olursan ve o toprak da imparatorluk dışı bir medeniyete sahipse, o toprağın insanlarının medeniyetini imparatorluğa dönüştürüyor. Karakterin medeniyetiyle alakası yok.

Hocam ben Warband'dan gectim bannerlorda görev icin kralligi imparatorluk dilinde kurmak gerekiyormus ama ben kuzait olarak kurdum onu nasıl degistiririm?

Șu oyun basinda 10 soylu ile konustugumuz ardindan bir sancak buldurtuyor bizimle bununla ya barisi sagla ya da yikim yap diyor istisana diye bir kadin veriyor.
Neretzesin budalalığı görevi anladım. Oyunun ana görevi. İmparatorluk yanında savaşman gerekmiyor ki kuzaiti de destekleyebilirsin. Veyahut kendi krallığını da kurabilirsin.

Neretzesin budalalığı görevi anladım. Oyunun ana görevi. İmparatorluk yanında savaşman gerekmiyor ki kuzaiti de destekleyebilirsin. Veyahut kendi krallığını da kurabilirsin.

Kendi kralligimi kurdum zaten ama kralligi kurarken bana hangi kanun ve dili kullanmak istiyosun diye sordu bende kuzaiti sectim lakin istisanaya gittigimda kralligimi tum calradiaya duyuramadim.

Kendi kralligimi kurdum zaten ama kralligi kurarken bana hangi kanun ve dili kullanmak istiyosun diye sordu bende kuzaiti sectim lakin istisanaya gittigimda kralligimi tum calradiaya duyuramadim.
Öncelikle klanın 4 seviye olması lazım. 1 tane tımarın olması lazım. Klanın da bağımsız olması lazım. Bu şekilde kalradyaya duyurabilirsin.

Geri
Yukarı