Bannerlord kuşatırken yakalanıyorum

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
530. gündeyim, krallık kurmam için maksimum 300 gün kaldı. İmparatorluğun batısında paralı askerim. Yemin etmedim. 50 kuzait kağan muhafızı, 50 zırhlı kuzait atlı okçusu, 50 imparatorluk piyadesi bulunuyor. Krallıktan çıkmadan önce save aldım. O savenin kopyasını alıp kuşatmaya çalışıyorum beni yakalıyorlar, saveyi silip eski saveden yine açıyorum başka yere saldırırken yine yakalıyorlar ve yine oluyor. Böyle nasıl yakalanmayacağım ben? Şimdi kuzaite yemin mi etsem, oradan fethedip çıkıp barış mı yapsam? 200K param var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ordunuzda en az 50 adet daha okçu bulundurun. Kale kuşatmasına yakalandığınız zaman sizi kurtaracak olan piyade değil okçular olacaktır. Dağlık arazi olan bir kaleyi al. Kaleyi aldıktan sonra bir müddet içerisinde bekle.

ba
Ordunuzda en az 50 adet daha okçu bulundurun. Kale kuşatmasına yakalandığınız zaman sizi kurtaracak olan piyade değil okçular olacaktır. Dağlık arazi olan bir kaleyi al. Kaleyi aldıktan sonra bir müddet içerisinde bekle.
barihal kalesini aldım ve aserayla barış yaptım kimseyle savaşta değilim artık. kaleye bazı geliştirmeler ve para yükledim ejder sancağını arzagosa vereceğim kaleye de asker toplayacağım ama ben aserayla barış yaptım ne zaman topraklarımı geliştirmeye başlayacağım aseray bana savaş açsa tek atar. onlardan tarafıma lord çekmeye çalışacağım
öneriniz var mı

ba

barihal kalesini aldım ve aserayla barış yaptım kimseyle savaşta değilim artık. kaleye bazı geliştirmeler ve para yükledim ejder sancağını arzagosa vereceğim kaleye de asker toplayacağım ama ben aserayla barış yaptım ne zaman topraklarımı geliştirmeye başlayacağım aseray bana savaş açsa tek atar. onlardan tarafıma lord çekmeye çalışacağım

öneriniz var mı
Oyundaysanız düşman kalelerinin resimlerini atar mısınız? Oradan bir kale önereyim size almanız için.

Her krallıkta min. 6 hane oluyor ve hepsinin 3 ordusu olsa bile 18 ordu var. Taleworlds forumda Snowball dedikleri olayla sen ne kadar tokatlarsan tokatla daha fazlası gelecek. Abine, yoldaşlarına ordu kur. Onların da iyi askerleri olsun öyle saldır. Krallık kurar kurmazda paralı haneleri tarafına çek.
200K ile Krallık kurmaya çalışma hiç. Tarafına çekmeye çalıştığın toprağı olan haneler min. 400-500K para istiyor. O da ikna edebilirsen.

Oyundaysanız düşman kalelerinin resimlerini atar mısınız? Oradan bir kale önereyim size almanız için.
düşmanım yok şuan için
1614592130102.png
1614592175225.png

bir discord rica etsem ora üzerinden daha çok yardım alabilirim eğer uygunsa
şuan her şey hazır ama arzagosa gidince krallık kurma seçeneği yok sadece krallık destekleme seçeneği var neden böyle yeni konu da oluşturdum
mesaj yazıp kaybolmayın lütfen ya bir şey yazıp yok oluyorsunuz resmen

Son düzenleme:

Geri
Yukarı