Bannerlord lordlarla ilişki arttırma

prex71

Decapat
Ben bir hata yaptım. Oyun başlarında tutsak aldığım 10 tane lordu falan infaz ettim. Şu an vlandiya lorduyum bir kale bir şehirim var. Ancak bizim kral öldüğünde başına geçebilmem için diğer bütün lordlarla ilişkimin yüksek olması lazımmış. Benim de çoğuyla bu kestiğim adamlar yüzünden ilişkim -20, -70 ve -100 olan bile var. Bunu nasıl düzelteceğim? Adamların görev falan verdikleri yok.

Kestiğin lordların klanındaki kişilerle savaşınca onları tutsak alma serbest bırak ve gördüğün kişilere 15-21.000 arası dinar ver böyle böyle toparlarsın ilişkiyi.

Kestiğin lordların klanındaki kişilerle savaşınca onları tutsak alma serbest bırak ve gördüğün kişilere 15-21.000 arası dinar ver böyle böyle toparlarsın ilişkiyi.
Hocam teşekkürler bir sorum daha olacak. Bu Derthert niye kimseye savaş açmıyor yahu? Bıktım barıştan oyun zevk vermiyor.

Hocam teşekkürler bir sorum daha olacak. Bu derthert niye kimseye savaş açmıyor yahu? Bıktım barıştan oyun zevk vermiyor.

Yapay zeka tamamen şans işi oyunun başlarında mısınız yoksa ortalarında mısınız? Bir yerden sonra 3-4 krallıkla aynı anda savaşıyorken bulacaksınız kendinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı