Bannerlord mod sürümü eski

Kxfir

Hectopat
Arkadaşlar, modların hiçbiri güncellenmemiş. Oyunu da Epic Games'den aldım sürümü eskiye çeviremiyorum, modları nasıl aktif edebilirim? Modlar olmadan oyun çok sıkıcı. Yardımcı olabilecek varsa yazabilir mi?

Hocam Epic sıkıntılı bu konuda, bilmiyorum.

Maalesef öyle ayrıca ben şunu fark ettim Bannerlord modsuz bir şekilde aşırı bayıcı ve sıkıcı bir oyun 100 kişyile 300 kişiye dalıyorum yeniyorum baştan adam topluyorum bir daha dalıyorum bir daha yeniyorum bir daha adam topluyorum oyun Full tekrar ediyor ne diyaloglar güzel ne görevleri warbandan sonra değişen tek şey arayüz ve grafik olmuş bu adamlar 8 yıl hiçbir şeyy yapmamışlar gerçekten almayın 60 TL'ye aldım gene değmez.

Maalesef öyle ayrıca ben şunu fark ettim Bannerlord modsuz bir şekilde aşırı bayıcı ve sıkıcı bir oyun 100 kişyile 300 kişiye dalıyorum yeniyorum baştan adam topluyorum bir daha dalıyorum bir daha yeniyorum bir daha adam topluyorum oyun Full tekrar ediyor ne diyaloglar güzel ne görevleri warbandan sonra değişen tek şey arayüz ve grafik olmuş bu adamlar 8 yıl hiçbir şeyy yapmamışlar gerçekten almayın 60 TL'ye aldım gene değmez.

Oyunun sevdalısı da çok, dedikleriniz eksi olsa bile hala oynayan devasa bir kitle var.

Oyunun sevdalısı da çok, dedikleriniz eksi olsa bile hala oynayan devasa bir kitle var.

Bende oynuyorum oyunu fakat değişen hiçbir şey olmamış oyundan zevk almamın tek sebebi Warband sevmem onun dışında çok tekrar eden bir oyun. Bence sevenleride başka bir alternatifi olmadığı için seviyor Bannerlord tarzı başka hiçbir oyun yok çünkü

Yeni konular

Geri
Yukarı