Bannerlord modlar seçim ekranında gözükmüyor

Therark1254

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar modlarım neden oyun içinde gözükmüyor? Arkadaşın Bannerlord hesabından giriş yapıyorum da sanırım onun Cloud'undan giriş yaptığı için bendeki modlar gözükmüyor diye düşünüyorum. Nasıl düzeltirim bunu yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (182).png
    Ekran Görüntüsü (182).png
    326 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Görüntüsü (183).png
    Ekran Görüntüsü (183).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar modlarım neden oyun içinde gözükmüyor? Arkadaşın Bannerlord hesabından giriş yapıyorum da sanırım onun Cloud'undan giriş yaptığı için bendeki modlar gözükmüyor diye düşünüyorum. Nasıl düzeltirim bunu yardımcı olabilecek var mı?

Dostum bunları RAR'dan çıkartıp klasör halinde at. Ve klasörlere bak bazı modlarda 2 tane klasör olabiliyor klasörün içinde moduledata, bin varsa o klasörü at.

Oyunun modules klasöründe modlar gözükmüyor ben Vortex'ten indirdiğim modları nasıl oyunun modules klasörüne aktarırım otomatik şekilde çünkü elimle sürüklesem müzik dosyaları zırh modları falan var yanlış dosyaya atmak istemiyorum.

Dostum bunları RAR'dan çıkartıp klasör halinde at.

Öyle yaparsam zırh modları müzik modları falanda var onları yanlış yere atarım belki diye atmak istemedim otomatik aktaramaz mıyım onları modules klasörüne.

Oyunun modules klasöründe modlar gözükmüyor ben Vortex'ten indirdiğim modları nasıl oyunun modules klasörüne aktarırım otomatik şekilde çünkü elimle sürüklesem müzik dosyaları zırh modları falan var yanlış dosyaya atmak istemiyorum.

Öyle yaparsam zırh modları müzik modları falanda var onları yanlış yere atarım belki diye atmak istemedim otomatik aktaramaz mıyım onları modules klasörüne.

Hocam Vortex'le bende kurmaya çalıştım yapamadım. El ile attım. Steam'den oynuyorsanız dosya konumuna girip modulesin içine klasörleri atın. Bazı modlar çalışmayabilir onlar içinde ekstra 4 mod lazım ve maalesef müzik dosyalarını bilmiyorum.

Geri
Yukarı