Bannerlord optimizasyon sorunu

Kardeşim yazılanları okuyor musun? Gidip oyunu alıp iade etmek için sana verilen süre 2 saat. 2 saati geçtiğin an iade edemiyorsun. Bu oyunda 2 saatte ne sorun var nerden anlayacaksın? Optimizasyon sorunu olan oyunu alıp ne yapacaksın mesela? Sen oymayamayacağın oyunu almak istiyor olabilirsin çıkar çıkmaz git al istersen. Kimsenin bir şeyi çaldığı yok burda oyunu denemekten bahsediyorum. Korsan savunan da yok. Okumadan cevap vermeyin gözünüzü seveyim. Kimse size indirin ömrünüz boyunca oynayın demedi. Sakin olun yani.

Kardeşim yazılanları okuyor musun? Gidip oyunu alıp iade etmek için sana verilen süre 2 saat. 2 saati geçtiğin an iade edemiyorsun. Bu oyunda 2 saatte ne sorun var nerden anlayacaksın? Optimizasyon sorunu olan oyunu alıp ne yapacaksın mesela? Sen oymayamayacağın oyunu almak istiyor olabilirsin çıkar çıkmaz git al istersen. Kimsenin bir şeyi çaldığı yok burda oyunu denemekten bahsediyorum. Korsan savunan da yok. Okumadan cevap vermeyin gözünüzü seveyim. Kimse size indirin ömrünüz boyunca oynayın demedi. Sakin olun yani.
Sana katılıyorum, eğer korsandan deneyim edip oyunu satın alıyorsa herhangi bir hak yeme söz konusu olmaz. Sonuç olarak, vermesi gereken ücreti geliştirici ekibe ulaştırıyor er ya da geç. Şahsi fikrim, Bannerlord'u korsanda bitirsen bile daha sonra ücretini verip aldığın sürece hak yemiş sayılmazsın. Neticede adamlara hakkını veriyorsun.

Benim kendi düşüncem bu yönde sizi bilemem, ben The Witcher 3'ü korsanda bitirdikten sonra orijinal aldım, bir kere de orda bitirdim :D

Hacım, gölgelendirme ayarlarına girip Statik Ve dinamik olan ayarı sadece statik ya da kapalı yapın. FPS problemi düzeliyor.

Eskiden 720 'P çözünürlükte 512 MB RAM ile oyunları nasıl da akıcı oynardık şimdi orta-yüksek seviye ekran kartları ile eziyet çekiyoruz.

Korsanın desteklenecek en ufak tarafı yok. Korsan korsandır. Emek hırsızlığıdır. Alıp deneyeyim bakalım optimizasyon iyiyse alayım mantığı ile yine hırsızlık yapmış oluyorsun. Bunun işgüzarlık ile de en ufak alakası yok. Korsan oynarsın bir şey diyemeyiz ama korsanı savunmak diye bir şey yok.

Tamam kardeşim sen çalışmayan oyuna 150 ver bizi boşver.

Oyun çıkalı 1 ay olmadı üstüne üstlük oyun erken erişimde bence gayet normaldir. Bekleyiniz 3 bilemedin 4 aya çözülür :)

Korsanın desteklenecek en ufak tarafı yok. Korsan korsandır. Emek hırsızlığıdır. Alıp deneyeyim bakalım optimizasyon iyiyse alayım mantığı ile yine hırsızlık yapmış oluyorsun. Bunun işgüzarlık ile de en ufak alakası yok. Korsan oynarsın bir şey diyemeyiz ama korsanı savunmak diye bir şey yok.
Korsan oyun oynamak konu değil, para verip alınca sistemi kaldırmayacak, boşuna almış olacak belki. Denemek için kullanıyoruz sadece.
920mx, i5 7200u, 8gb ram bir laptopa sahibim, Oyun optimizasyonu düzeldikten sonra oyunu bu bilgisayarla oynayabilme şansım kaçtır acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı