Bannerlord oynarken sıkılıyorum

• Konuyu başlatan lyzia
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 320

lyzia

Femtopat
Daha fazla  
Bannerlord'da tüm yerleşkeleri ele geçirdim benden başka krallık kalmadı yapacak bir şeyde bulamıyorum sıkılıyorum kenti asiler ele geçirse lordlar gidiyor almaya çalışıyor ordularını bozuyorum tekrar ordu kuruyorlar öneriniz var mı?

Bannerlord'da tüm yerleşkeleri ele geçirdim benden başka krallık kalmadı yapacak bir şeyde bulamıyorum sıkılıyorum kenti asiler ele geçirse lordlar gidiyor almaya çalışıyor ordularını bozuyorum tekrar ordu kuruyorlar öneriniz var mı?
Oyunu bitirmişsiniz zaten bundan sonra çapulcu dışında anca kalan lordları kovalayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Warband'ın DLC paketleri var onlara bakabilirsin.

Bannerlord online oyna harita üze
250'den falan fazla ama birkaç kere bitirdim sıkıldığım için.

Öneriniz var mı?
Online seversen banerlord online mevcut diğer oyuncular ve clanlar ile harita üzerinde MMO tarzında çok keyif almıştım ben.
adını unuttum ama araştıracağım

buldum Bannerlord Online mod / ismide bannerlord online olması iyimiş :)

knk oyunu bitirmişsin ztn tebrik ederim yeni bi kayıt aç ve mesela uzuv koparma modları var veya krallık değiştirme modları yada tema değiştiren modlar bunları kurarsan eminim oyundan zevk alırsın

Geri
Yukarı