Çözüldü Bannerlord şehir erzak kıtlığı düzelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çoğu erzaktan 400-500 tane bıraktım ama yine de yaranamıyorum. Neden?
Sadakat puanı 2 ve bu yüzden inşaat da yapamıyorum.

Çözüm
Hocam kale/şehir garnizonunda ne kadar asker varsa o kadar çok erzak tüketimi olur bu da erzak kıtlığına yol açar. Garnizondaki askerleri azaltarak erzak stokları bölümünü +'ya geçirmeye çalışın. Başka da bir çözüm yolu yok maalesef.
Hocam kale/şehir garnizonunda ne kadar asker varsa o kadar çok erzak tüketimi olur bu da erzak kıtlığına yol açar. Garnizondaki askerleri azaltarak erzak stokları bölümünü +'ya geçirmeye çalışın. Başka da bir çözüm yolu yok maalesef.

Çözüm

Hocam bunu öğrendiğim iyi oldu, çevre ülkesiyle savaştaydık ve bayağı asker yığmışım. +5 oldu yavaş yavaş yükselsin o zaman
Sağ olun hocam.

Hocam bunu öğrendiğim iyi oldu, çevre ülkesiyle savaştaydık ve bayağı asker yığmışım. +5 oldu yavaş yavaş yükselsin o zaman
Sağ olun hocam.
Ne demek hocam Eğer kale veya şehir sizinse bir de erzakları arttıran binaları vardı, öncelik olarak onları yaptırın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…