Çözüldü Bannerlord şehir erzak kıtlığı düzelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çoğu erzaktan 400-500 tane bıraktım ama yine de yaranamıyorum. Neden?
Sadakat puanı 2 ve bu yüzden inşaat da yapamıyorum.

Çözüm
Hocam kale/şehir garnizonunda ne kadar asker varsa o kadar çok erzak tüketimi olur bu da erzak kıtlığına yol açar. Garnizondaki askerleri azaltarak erzak stokları bölümünü +'ya geçirmeye çalışın. Başka da bir çözüm yolu yok maalesef.
Hocam kale/şehir garnizonunda ne kadar asker varsa o kadar çok erzak tüketimi olur bu da erzak kıtlığına yol açar. Garnizondaki askerleri azaltarak erzak stokları bölümünü +'ya geçirmeye çalışın. Başka da bir çözüm yolu yok maalesef.

Çözüm

Hocam bunu öğrendiğim iyi oldu, çevre ülkesiyle savaştaydık ve bayağı asker yığmışım. +5 oldu yavaş yavaş yükselsin o zaman:D
Sağ olun hocam.

Hocam bunu öğrendiğim iyi oldu, çevre ülkesiyle savaştaydık ve bayağı asker yığmışım. +5 oldu yavaş yavaş yükselsin o zaman:D
Sağ olun hocam.
Ne demek hocam :) Eğer kale veya şehir sizinse bir de erzakları arttıran binaları vardı, öncelik olarak onları yaptırın.

Geri
Yukarı