Bannerlord şehir kuşatma asker saldırmıyor

Bilal58

Femtopat
Yer
Sivas, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 1000 vs 300 şehir kuşatması yapıyorum, asker saldırmıyor kafayı yiyeceğim. Merdivenin altına iniyorlar orada duruyorlar. Saldırın diyorum yok, 1-2 kişi çıkıyor onlar da ölüyor. Aşağıda kalanları okçular, toplar temizliyor kafayı yiyeceğim. Koçbaşı yapıyorum, ilk kapıyı kırıyorlar merdivenin altına gidip orada bekliyorlar. Kafayı yemek üzereyim.

Arkadaşlar 1000 vs 300 şehir kuşatması yapıyorum, asker saldırmıyor kafayı yiyeceğim. Merdivenin altına iniyorlar orada duruyorlar. Saldırın diyorum yok, 1-2 kişi çıkıyor onlar da ölüyor. Aşağıda kalanları okçular, toplar temizliyor kafayı yiyeceğim. Koçbaşı yapıyorum, ilk kapıyı kırıyorlar merdivenin altına gidip orada bekliyorlar. Kafayı yemek üzereyim.
"Beni takip et" emri işe yaramıyor mu? Geçici çözüm olarak tabi.
Kuşatma savaşlarında yönetim mekanizması iyi işlemiyor. Yenileyeceklerini düşünüyorum. O zamana kadar kuşatma sırasında emir vermek tüm tadı kaçırabilir. Yapay zekaya bırak direkt olarak.

Düzeltmeleri lazım oyunun tadı çıkmıyor. Beni takip et seçeneğini de hiç denemedim.
Direkt onu yapın o zaman hocam, kapıdan girecekseniz piyade ve süvarilere "beni takip et" emri verin. Kapıyı kırın ve saldırın.
Okçular ve atlı okçuları eğer otomatik olarak siperlere geçmiyorlarsa kale surlarına ortalama 50-100 metre uzaklığına "dağılın" emri vererek konuşlandırın.

Elbette bu yapay zeka yönetimi çalışmıyorsa, emir vermeden kuşatmaya girmeyi deneyin. Normalde tüm askerlerin işlerini otomatik olarak yapması gerekiyor. Emirlerden de bunu ayarlayabilirsiniz.

Direkt onu yapın o zaman hocam, kapıdan girecekseniz piyade ve süvarilere "beni takip et" emri verin. Kapıyı kırın ve saldırın.
Okçular ve atlı okçuları eğer otomatik olarak siperlere geçmiyorlarsa kale surlarına ortalama 50-100 metre uzaklığına "dağılın" emri vererek konuşlandırın.

Elbette bu yapay zeka yönetimi çalışmıyorsa, Emir vermeden kuşatmaya girmeyi deneyin. Normalde tüm askerlerin işlerini otomatik olarak yapması gerekiyor. Emir'lerden de bunu ayarlayabilirsiniz.

Zaten daha demin öyle yaptım hiç Emir vermedim öyle olunca da bir birlik bir yerde bekliyor ve mancınık o birliğin içinden geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı