Bannerlord "The application faced a problem" hatası

Thomas Shelby00

Picopat
Daha fazla  
Aga 1 saat önce kaleye girerken böyle crash yedim. Gittim ekran kartı sürücüsünü güncelledim, oyundaki modları kapattım, PC'yi yeniden başlatıp girdim, kaleyi aldım düzeldi herhalde falan diyordum ki şimdi başka bir kale aldım yine aynı hata. Oyunda yaklaşık 200 saatim var, tüm haritayı alıp silip yeniden başlamışlığım var. İlk defa başıma geldi bunun çözümü nedir?
sss.png

Kaleler veya şehirler ile alakalı bir mod kullanıyorsanız o modun sürümü oyun sürümüyle uyumsuz olabilir. Hangi modları kullanıyorsunuz listesini atar mısınız?

Kaleler veya şehirler ile alakalı bir mod kullanıyorsanız o modun sürümü oyun sürümüyle uyumsuz olabilir. Hangi modları kullanıyorsunuz listesini atar mısınız?

Kanka modların hepsini sildim yine aynı hatayı aldım da. Şimdi oyun dosyalarını doğruladım öyle deneyeyim bir de.

Kanka modların hepsini sildim yine aynı hatayı aldım da. Şimdi oyun dosyalarını doğruladım öyle deneyeyim bir de.
Mod yokken bunu yapmaması gerek, bu tarz şeyler genelde modlardan kaynaklanıyor. Ama hepsini silmek yerine sorunlu modu bulmak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı