Çözüldü Bannerlord "unable to initialize Steam API" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

baristahtasiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben bugün normal bir şekilde Bannerlord girecektim güncelleme gelmiş güncelleme bitince de dersim başladı derse girdim teneffüs olunca gireyim dedim ancak "unable to initialize Steam API" sorunu verdi Epic Games'ten oynuyorum. (Steam açık mı diye sormayın açık.)

Çözüm
Ne zaman yama ile düzeltecekler haberiniz var mı? Ya da düzeltecekler mi?

Gelmis sabah sanırım. Şu an oyuna giriyorum ve hata vermedi.

Merhabalar ben bugün normal bir şekilde Bannerlord girecektim güncelleme gelmiş güncelleme bitince de dersim başladı derse girdim teneffüs olunca gireyim dedim ancak "unable to initialize Steam API" sorunu verdi Epic Games'ten oynuyorum. (Steam açık mı diye sormayın açık.)

Selamlar, herhalde bu gece yamayı halletmisler. Sorun çözüldü. Konu kapansın. Herkese yardımı veya olmayan yardımı için teşekkürler.
Ne zaman yama ile düzeltecekler haberiniz var mı? Ya da düzeltecekler mi?

Gelmis sabah sanırım. Şu an oyuna giriyorum ve hata vermedi.

Selamlar, herhalde bu gece yamayı halletmisler. Sorun çözüldü. Konu kapansın. Herkese yardımı veya olmayan yardımı için teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı