Bannerlord yeni savaşçının doğuşu - Yeni Bir Aşk - Mbps2

simon5

Picopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3070 12GB - AMD RYZEN 7 5800X
16GB RAM- 586 SSD
"Tanrım benden en kıymetli şeylerimi aldın. Sana meydan okuyorum! Yarattığın bu çapulcu pisliklerini tek tek katlediceğim. Ya beni yaratmayacaktın ya da onları." Tomarın yolculuğu devam ediyor

Yeni bir aşk
Kaan Tomar'ın uzun yolculuğu devam ediyor. Tomar Odokh'a ulaştı. Meydanda dolaşırken bir kıza çarptı. Kızın elindeki kitapı yere düşürdü, Tomar hemen kızı kaldırdı ve ona kitapını geri verdi. Kız tomarın eline bir kağıt verdi ve akşama doğru bu kağıtı aç dedi daha sonra oradan uzaklaştı. Tomar buna anlam veremedi ve adamları ile öğle vakti düzenlenen arenaya gitti. Arenada yaralandı takım arkadaşı ona yardım edemezdi çünkü birisiyle kapsıyordu. Tomarı yaralayan adam kılıcını kaldırdı ve sapladı. Adam beklenmedik bir şey yaptı. Kılıcını toprağa saplamıştı ve adam acemi tomara bir hançer verdi ona şunu söyledi "Eğer savaşmayı bilmiyorsan uygun bir fırsatta gizli silahını çıka ve son darbeyi sen vur."Tomar bu sözlerin ardından hançeri alıp beline sakladı ve arenadan çıktı daha sonra ise adamları ile akşamı geçirmek için bir yer buldu. Daha sonra adamları uyudu. Tomar kağıtı açtı ve bir adres ile karşılaştı. Oraya doğru yola çıktı fakat Odokh'da öyle bir yer olmadığını keşfetti. Odokh köylülerine buranın neresi olduğunu sordu. Yerliler adresin olduğu evin Akkalat'ta olduğunu söyledi ve yerlilerden biri daha önce bir adamda bu soruyu bana sordu adres aynıydı o zamandan beridir adamı bir daha hiç görmedim dedi. Tomar şaşırdı sabaha karşı Akkalat'a doğru yola çıktı. Akkala'a geldiğinde ilk önce bir idman yaptı ve akşamı bekledi. Akşam olunca adrese gitti. Adres onu çiftlikli bir eve getirdi. Gizlice eve girdi. Ve evin alt katının olduğunu keşfetti. Alt katta ona o notu veren kızı gördü. Kız sana dün gece gel demiştim dedi. Tomar Akkalat'ta olduğunu söylemedin dedi. Kız kendisinin hemen buradan gitmeleri gerektiğini söyledi.
-Kız
Eğer o gelmeden buradan çıkamaz isek seni de öldürür.
-Tomar
O kim?
-Kız
Baba dur!
-Tomar
Ha?
Arkasını döner. Ve başına bir darbe alır.
Kısa bir süre sonra bir hücrede uyandı kılıcının olmadığını gördü ve adamın kızla zorla, birlikte olduğunu gördü.
-Kız
Senden nefret ediyorum pislik herif annemin bir mezarı bile yok.
-Adam
Annen kötü bir kadındı istediklerimi yapmıyordu, seni Odokh'a amcana kitabı vermen için yolladım. Bir adamı getirmen için değil. Bunu 5.kez denedin.
-Kız
Senden nefret ediyorum!
Tomar olayları şimdi anlamaya başladı. Kızın babası, karısını öldürmüş ve kızı eve hapsetmişti ve ona çeşitli işkenceler uygulayıp tecavüz etmişti. Genç tomar sağına baktı ve üç erkek cesedi gördü. Çok ürken genç tomar sabaha kadar adam ve kızı izledi. Sabaha karşı adam işini bitirdi ve kızı yere itti. Yerdeki kılıcını alan adam tomara doğru yürüdü.
-Adam
Kendini savunacak bir şeyin bile yok ne yapacaksın? Haha.
-Tomar
Çok konuşuyorsun ucube herif.
Adam bu hakarete sinirlendi ve kafesi açtı tomarı kıyafetinden tutup sürükledi kılıcını havaya kaldırdı tam Tomarı öldürecekken kız adama tekme attı. Adam kıza tokat attı.
-Adam
Sen çok oldun vurayımda aklın başına gelsin.
-Kız
Uzak dur pislik!
Adam tam vuracakken yere yığıldı. Kız şok oldu, tomar hançeri ile adamı sırtından bıçaklamıştı. Kıza kiyafetlerini giy, dışarıda buluşalım dedi. Kısa bir süre sonra kız geldi. Tomar ile kız. Odokh'a gitti ve tomar adamlarını oradan aldı. Ve birlikte yola çıktılar. Kız teyzemin evine gitmeliyiz geçici olarak orada kalmalıyız etrafta çok fazla haydut var dedi. Kaan tomar teyzesinin yerini sordu. Kız ise Myzea'da olduğunu söyledi, Tomar nedense kız'a karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştı.

Mount-Blade-2-Bannerlord-3.jpg

Bannerlord yeni savaşçının doğuşu - Kaan Tomar - Mbps1 İlk bölüm.

Kızın adı ne olsun arkadaşlar?😃

Geri
Yukarı