Bannerlord'a 150 lira verilir mi?

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.

Bannerlord almayı düşünüyorum ancak indirim beklemeli miyim bilmiyorum.
Son 6 ayda sadece bir kere indirime girmiş, onda da 30 TL kadar fiyatı düşmüş.
Oyunu 120 TL almak için uzun bir süre beklemeli miyim yoksa 150 TL'ye almakta bir sıkıntı yok mudur?

Selamlar.

Oyunu 120 TL almak için uzun bir süre beklemeli miyim yoksa 150 TL'ye almakta bir sıkıntı yok mudur?
Warband sevdiysen bunu daha çok seversin. Ben Epic Games ile kuponla 80 liraya almıştım. Ama daha kupon vermiyecek gibiler. O yüzden bence hakediyor alırsan pişman olmazsın.

2008 yılından beri 20 bin saatlik Mount&Blade oyuncusu olarak ve 2012 yılından beri Bannerlord'un çıkış yapmasını bekleyen biri olarak, oyunun pazara sunulacağı saat için bir saat önceden bilgisayara geçip ödeme ekranını açan biri olarak ve oyunun çıktığı ilk dakika oyunu satın alan biri olarak 500 TL olsa yine alırdım diyorum.

Selamlar.

Girmiyor verin 150 tl hiç yoktan Türk firmasına yardım etmiş olursunuz. Ben o düşünceyle verdim ayrıca Warband oynamadıysanız çok eğlendirecektir sizi. Tek sıkıntısı mod desteği hala gelmedi.

Almayı düşünen arkadaşların haberi olsun bu arada Bannerlord'a 150 vermektense Bannerlord + Warband birlikte 152'ye satılıyor Steam'de.

Geri
Yukarı