Bannerlord'a 210 TL verilir mi?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorsunuz dün Steam de yaz indirimleri başladı. Uzun zamandır aklımda olan mount&blade: Bannerlord, 350 TL'den 210 TL'ye düştü. Ben daha düşük bir indirim olur diye düşünüyordum. Peki sorum şu, Bannerlord 210 TL verilmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunu ilk çıkışından yaklaşık 1 ay sonra 100 TL verip almıştım ve 100 TL bile o zaman için (2020 yılı) bir oyun için iyi bir paraydı. Şimdiyse paranın pek bir değeri yok fakat bannerlord için 210 tl'nin değeceğini düşünüyorum. Çünkü oyunun bir sınırı yok, istediğin gibi şekillendirebiliyorsun. Al gitsin.

bannerlord hilesiz oynamaya dayalı eğer warbandda sürekli hile yapıyorsan çok sarmayabilir. Ayrıca oyun cidden yavaş ilerliyor yani uzun süre oynaman gerekir. Oyun cidden sarıyor tabii ki. Oyunda bir çok ayrıntı var kılıcı bile kendin yapabiliyorsun. 210 lira verilir.

Çıktığı günden beri oynuyorum 500 saatin üstünde oynadım fiyatına bence değer. Tavsiye ederim. Ama senin tarzın mıdır bilemem. Oyunu temel olarak biliyorsundur listene eklemişsin, çok bir şey söylemeye gerek yok.

Başlangıç'ta para kasmak savaşmak vs çok keyifli gidiyor. Orta oyunda lordlar krallık kapışması falan güzel devam ediyor. Ancak sonlara doğru çok kolay sıkabiliyor. Haritanın yarısını almışsın. Tek yaptığın sadece asker topla ve tekrar savaşa rutinine dönmüş oluyorsun. Bunu fark ettiğinde oyun çeşitlilik anlamında yetersiz geliyor.

Savaşlar kuşatmalar ve savunmalar. Mükemmel ötesi.

Hile yapma ve bir bug bulup bunu sömürme işine girersen çok kolay sıkılıp oyunu bırakabilirsin. Başlangıçta kolay para vs gibi taktiklerden kaçmanı tavsiye ederim.

Mod konusunda da güzel bir araştırma yapman şart. Oyun boyut değiştiriyor.

Geri
Yukarı