Bannerlord'a 600 lira verilir mi?

Oyun güzel mi ? Olması gereken kadar değil, özellikle benim gibi kaşarlanmış bir oyuncuysanız sizi bayar ama ilk defa Mount&Blade oynayacaksanız o paranın karşılığını verir. Rahatlıkla 100 saat oynarsınız, tarzı severseniz ise arada bir girip 5 saat 10 saat vakit öldürürsünüz.

Oyun güzel mi? Olması gereken kadar değil, özellikle benim gibi kaşarlanmış bir oyuncuysanız sizi bayar ama ilk defa mount&blade oynayacaksanız o paranın karşılığını verir. Rahatlıkla 100 saat oynarsınız, tarzı severseniz ise arada bir girip 5 saat 10 saat vakit öldürürsünüz.

Çok doğru bir yorum önceden Warband oynayan birisi yeteri kadar zevk eşiğine ulaşmış olacağı için Bannerlord sıkabilir ama sıfırdan Bannerlord mükemmel ötesi.

Warband kadar zevk vermiyor cidden ama indirimle alırsanız bile modlarla vs. dedikleri gibi uzun süreler oynayabilirsiniz. 600TL verilmez ilk çıktığında 130TL'ye PC kaldırmıyordu yine de almıştım ileride toplayıp oynarım diye öyle de oldu sıkıldıkça girip oynuyorum.

Oyun güzel mi ? Olması gereken kadar değil, özellikle benim gibi kaşarlanmış bir oyuncuysanız sizi bayar ama ilk defa Mount&Blade oynayacaksanız o paranın karşılığını verir. Rahatlıkla 100 saat oynarsınız, tarzı severseniz ise arada bir girip 5 saat 10 saat vakit öldürürsünüz.
Warband'ı baya oynamıştım. Kale al-kale savun yapa yapa oyun kendini çok tekrara düştüğü için sıkılıp bıraktım. Bu oyun da hala o kafayla yapılmışsa gerek yok o zaman almaya.
Çok teşekkürler hepinize arkadaşlar.

Warband'ı baya oynamıştım. Kale al-kale savun yapa yapa oyun kendini çok tekrara düştüğü için sıkılıp bıraktım. Bu oyun da hala o kafayla yapılmışsa gerek yok o zaman almaya.
Çok teşekkürler hepinize arkadaşlar.
Aynı kafa hatta daha da sıkıcı hale getirilmiş.

Geri
Yukarı