Bannerlord'da nasıl ilerlenmeli?

Önce gereken parçaları açacaksın. İlk cida başı parçacı hariç her parça olur. Zaten cida yapmaya başlayınca 25-25 30-30 artıyor demircilik.
En sona daya boyutlarını sıkıntı olmaz. Cidalar kapalıysa çift elli kılıçlar iyi yaparsan 30-40K ediyor.
şehrimden vergi gelmiyor, şehir ve köyle kargaşa pençesinde hep çapulcu temizledim görevlerini yaptım ama olmuyor ordan vergi gelmiyor ne yapabilirim very low loyalty den -800 yiyor ne kadar artarsa para o kadar very low loyalty geliyor bu yüzden vergi sıfırlanıyor
Önce gereken parçaları açacaksın. İlk cida başı parçacı hariç her parça olur. Zaten cida yapmaya başlayınca 25-25 30-30 artıyor demircilik.
En sona daya boyutlarını sıkıntı olmaz. Cidalar kapalıysa çift elli kılıçlar iyi yaparsan 30-40K ediyor.
hep çapulcu kestim kendim de aldım demir tahta falan hep eritiyorum ama hala ciritten bir parça açılmadı nasıl açacağım onları
Hocam 1 tane cida 100K ediyor. Demircilik kasıp cida yap sat.
Eki Görüntüle 913826
mod indirip her şeyin kilidini açtım ama böyle de çok kolay oluyor içim rahat etmiyor diğer türlü de olmuyor zaten bu 100k lık şeyleri satacak şehir de yok

Son düzenleme:

Geri
Yukarı