Bannerlord'da sizde de kuzaitler aşırı güçlü mü?

Zacsha

Hectopat
Merhabalar sorum aynen böyle. Yani lordlarım sürekli savaş açalım diye birlik oluyolar nüfuzdan dolayı reddedemiyorum ve her savaşta 1-2 şehrim gidiyor. Bunları nasıl yenebilirim? Aseray kralı ile ilişkim iyi, aseray ile birlikte dalma şansım var mı?

1599468414512.png

Sancar han seçimi kazandı. Ve Bannerlord belediye başkanı oldu.

Rastgele bir şekilde oluyor aslında ama oyunda şöyle bir durum var. Oyunda en iyi birlikler açık ara atlı okçular ve oyundaki en elit atçı okçular Kuzaitten çıkıyor. Kuzait köylerinden bütün atlı okçuları toplamaya başlarsanız zayıflatabilirsiniz. Yani ben en azından öyle yaptım ve oyunun geri kalanında Kuzey İmparatorluğu hükmetti haritaya.

Bu konumda da bahsettiğim gibi bir kaç ayrı kayıtta devletimi yıkanlar hep Kuzaitler oldu. Adamlar aşırı güçlü. Bu da ordularında bulundurdukları süvarilerden kaynaklanıyor. 300 kişilik ordu topladılarsa 100 tanesi atlı okçu, 50 tanesi süvari.
Ah birde şu Monchug'un egoistliği yok mu, babasının fethettiği topraklara çökmüş kağanlık taslıyor. 700 kişilik orduyu komuta ederek, çokça kayıplar vererek şehir alıyorum, Amprela'da ziyafet veren Kağan(!) Monchug şehri kendisine alıyor. Hem güçlüler hem de egoistler. Ben böyle bir şey görmedim arkadaş.

Geri
Yukarı