Bannerlord'da yerleşke alma

Ben sadece başta zayıf kalıyorsunuz ayrıldığınız krallığa göre ondan hızlıca barış yapmanız gerektiğinden para sordum.
hocam şimdi ben ayrılınca tımarlar gidiyo sonra ben başka tımarları bağımsız olarak alabilirmiyim

Ben sadece başta zayıf kalıyorsunuz ayrıldığınız krallığa göre ondan hızlıca barış yapmanız gerektiğinden para sordum.

Modsuz oynanmaz hocam en basit şey bile yok. Ayrılıp zayıf bir krallıktan toprak alıp sonra direkt barış imzalamanız tek çözüm gibi.

Modsuz oynanmaz hocam en basit şey bile yok. Ayrılıp zayıf bir krallıktan toprak alıp sonra direkt barış imzalamanız tek çözüm gibi.
mod nereden yükleniyor hocam

hocam şimdi ben ayrılınca tımarlar gidiyo sonra ben başka tımarları bağımsız olarak alabilirmiyim

mod nereden yükleniyor hocam
Evet öyle kesinlikle olur, klanın adına gelir toprak bağımsız klan olursunuz oradan krallık kurarsınız. Bannerlord'a mod kurmak çok kolay NexusMods'dan indirmiştim ben. Dosya kısmında modules'e atıyorsunuz sadece bir de modları sıralıyorsunuz basit kurması.

Yeni konular

Geri
Yukarı