Bannerlord'u kaldıracak PC tavsiyesi

Doğru yeni bir oyun olduğundan dolayı optimizasyon sorunu var. Bende biraz ucuz ama Bannerlord'u kaldıracak bir PC arıyorum. Bana sadece Bannerlord yeter zaten :)

Hocam bende sistem yükselteceğim. Sırf Bannerlord'ta yüksek fps için :) konuyu görünce dikkatimi çekti bakayım dedim. Birde Bannerlord'ta normal sahnede çok kasma yok ama savaş sahnelerinde kalabalık ordular var ise ve sen o ordunun içine atınla girdiğinde kasmayacak bir pc topla. Ben bu akşam incehesap indirimine bakacağım sana da tavsiye ederim aklındaki parçalara bak. Kolay gelsin :)

Hocam bende sistem yükselteceğim. Sırf Bannerlord'ta yüksek FPS için :) konuyu görünce dikkatimi çekti bakayım dedim. Bir de Bannerlord'ta normal sahnede çok kasma yok ama savaş sahnelerinde kalabalık ordular var ise ve sen o ordunun içine atınla girdiğinde kasmayacak bir PC topla. Ben bu akşam İncehesap indirimine bakacağım sana da tavsiye ederim aklındaki parçalara bak. Kolay gelsin :)

Sağolun hocam. Ben bakıyorum ama dolar yükseldiği için fiyatlarda normal olarak yükseliyor. Bende bakacağım, eğer en fazla 4000 TL'lik bir PC bulursam yazacağım. Yanıtın için teşekkür ederim.

Ekran Resmi 2020-05-13 14.12.45.png

Kalite önemli değilse, yukarıdaki özelliklere göre piyasadan seçim yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı