Banyo havalandırması nasıl yapılabilir?

Badoo

Kilopat
Daha fazla  
Müstakil evde kalıyoruz. Banyoda bir cam ile havalandırma sağlıyoruz. Ancak hava sirkülasyonu iyi olmadığı için sanırım nemden kaynaklı küflenmeler hem banyoda hem holde oluyor. Cama elektrikli bir havalandırma takmayı düşündüm. İşe yarar mı? Nasıl yapabilirim? Önereceğiniz bir marka var mı?

Müstakil evde kalıyoruz. Banyoda bir cam ile havalandırma sağlıyoruz. Ancak hava sirkülasyonu iyi olmadığı için sanırım nemden kaynaklı küflenmeler hem banyoda hem holde oluyor. Cama elektrikli bir havalandırma takmayı düşündüm. İşe yarar mı? Nasıl yapabilirim? Önereceğiniz bir marka var mı?

Benim bildiğim en iyi yöntem evdeki diğer camları da açıp cereyan etmesi😂. Çok güzel havalanır. Ayrıca loş ışıkta bakılan bitkilerdende banyonuza koyabilirsiniz. Şahsen öyle yapıyorum. Hem dekoratif oluyor hem de havayı temizliyor.

Son düzenleme:
Google'a fanlı menfez yazınca çıkan zımbırtılardan kullanabilirsiniz.
Normalde kapıyı ve içerideki camı açtığınızda cereyan yapması lazım. Tabii evin de camları açık olmalı.
Hocam cereyan yapar da işte annem babam üşümesin hasta olmasın diye onu sakınıyoruz. Teşekkür ederim. 👍

Bunun için de fanlar var. Genelde lambaya bağlanıyor. Lamba açılınca çalışıyor.

Benim bildiğim en iyi yöntem evdeki diğer camları da açıp ceyran etmesi😂. Çok güzel havalanır. Ayrıca loş ışıkta bakılan bitkilerdende banyonuza koyabilirsiniz. Şahsen öyle yapıyorum. Hem dekoratif oluyor hem de havayı temizliyor.
Bitkilerin isimlerini biliyorsanız yazabilir misiniz, araştırayım.

EHLA filtre.
Bitkilerin isimlerini biliyorsanız yazabilir misiniz araştırayım.

Tabii ki.
Dieffenbachia. ( öz suyu zehirli bir bitkidir, çocuklar ve evcil hayvanlar için tehlikeli olabilir.)
Dua bitkisi.
Paşa kılıcı.
Çinherdem yeşili.*
Bambu.( zincir marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz.)*
Salon sarmaşığı.*
Şeflera.
Bakabileceğiniz bitkilerden. Hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz. Yıldız koyduklarım nemi sever, nem dengesini sağlayabilir. Eğer almaya karar verirseniz bakımları hakkında bilgi de verebilirim.

Tabii ki.
Dieffenbachia. ( öz suyu zehirli bir bitkidir, çocuklar ve evcil hayvanlar için tehlikeli olabilir.)
Dua bitkisi.
Paşa kılıcı.
Çinherdem yeşili.*
Salon sarmaşığı.*
Şeflera.
Bakabileceğiniz bitkilerden. Hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz. Yıldız koyduklarım nemi sever, nem dengesini sağlayabilir. Eğer almaya karar verirseniz bakımları hakkında bilgi de verebilirim.

Son düzenleme:

Tabii ki.
Dua bitkisi.
Paşa kılıcı.
Çinherdem yeşili.*
Salon sarmaşığı.*
Şeflera.

EHLA filtre.

Tabii ki.
Dua bitkisi.
Paşa kılıcı.
Çinherdem yeşili.*
Salon sarmaşığı.*
Şeflera.

Tabii ki.
Dua bitkisi.
Paşa kılıcı.
Çinherdem yeşili.*
Salon sarmaşığı.*
Şeflera.
Bakabileceğiniz bitkilerden. Hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz. Yıldız koyduklarım nemi sever, nem dengesini sağlayabilir. Eğer almaya karar verirseniz bakımları hakkında bilgi de verebilirim.Ey
Eyvallah teşekkür ederim. 👍👍

Geri
Yukarı