Çözüldü Baraj olmayan derslerden kalınırsa sorumlu mu geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

canerylmz61

Centipat
Daha fazla  
11. sınıfa gidiyorum. ortalamam 70 ama 2 dersten kaldım; birincisi tarih, ikincisi şirketler muhasebesi dersi. İkisi de 2 kredilik dersler. Baraj değiller diye biliyorum. Şimdi sınıfı sorumlu mu geçeceğim, düz mü geçeceğim? Cevaplarsanız sevinirim.

Çözüm
Şirketler muhasebesi dersi baraj ders değilse düz geçersin, sorumlu geçmezsin. Tarihin bir sorumluluğu zaten yok.

Onun dışında kalma ve geçme ikinci döneme göre hesaplanır. Yani yıl sonu ders ortalamanız 50 ve üzerinde olmalı. Şu anki duruma göre normal geçiyorsunuz.
Şirketler muhasebesi dersi baraj ders değilse düz geçersin, sorumlu geçmezsin. Tarihin bir sorumluluğu zaten yok.

Onun dışında kalma ve geçme ikinci döneme göre hesaplanır. Yani yıl sonu ders ortalamanız 50 ve üzerinde olmalı. Şu anki duruma göre normal geçiyorsunuz.

Çözüm

Bir de şey diyeceğim kral, şimdi 1.dönem ortalamam 70 ise ikinci dönem ortalamam 30 olsa geçiyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı