Barbell row sakatlığa sebep olur mu?

Kendin için endişeleniyorsan bu hareket yapılması zorunlu değil. Smith machine de yaparsan daha rahat edersin ya da incline dumbell row yap garantiye al bel sağlığını.

Kendin için endişeleniyorsan bu hareket yapılması zorunlu değil. Smith machine de yaparsan daha rahat edersin ya da incline dumbell row yap garantiye al bel sağlığını.
Veya makine alternatifi yapar illa zorunlu değil bu hareket bende yapmıyorum zaten.

He chest supported sa tamam ben normalini diyorum.

O makine çok iyi ya bizim salonda yok.

Hacı ben bakıyorum bel yamultan bir hareket var mesela yapmıyorum deadlift gibi çok sakat bazı hareketler dikkat et.

Bende 200 - 220 bacak giriyorum ağrısı 2 gün sürüyor ama hamlanıyor pumplanıyorum.

Hacı ben bakıyorum bel yamultan bir hareket var mesela yapmıyorum deadlift gibi çok sakat bazı hareketler dikkat et.
Evet ben yapmıyorum zaten o tarz hareketler mesela barbell row, t bar row ,deadlift ve squat gibi hareketler yapmıyorum bel kasını güçlendirmek içinse hyperextension yapıyorum.

Hocam bir sorunum yok ters bir hareket yaptığımı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…