Bard vs ChatGPT

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
ChatGPT'ye Osmanlı'nın padişahlarını sırala dedim cevap verdi. Bard ise "Ben metin tabanlıyım. Böyle programlanmadım." şeklinde cevap verdi. Sizce nasıl bir şey? Anlamış değilim.

Biri ChatGPT ile ün kazanan OpenAI şirketi ve diğeri teknoloji devi bir Google. Bard adam akıllı cevap vermiyor ve Türkçe bilmiyor. Google biraz ters köşeye yattı. Dünyanın en değerli üçüncü şirketi bunu yediremedi. Yapıyorlar bakalım nasıl olacak?

Birisi 30 milyar dolar olurken; diğeri 1,34 trilyon dolar. Google bunu hak etmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
ChatGPT'ye Osmanlı'nın padişahlarını sırala dedim cevap verdi. Bard ise "Ben metin tabanlıyım. Böyle programlanmadım." şeklinde cevap verdi. Sizce nasıl bir şey? Anlamış değilim.

Biri ChatGPT ile ün kazanan OpenAI şirketi ve diğeri teknoloji devi bir Google. Bard adamakıllı cevap vermiyor ve Türkçe bilmiyor. Google biraz ters köşeye yattı. Dünyanın en değerli üçüncü şirketi bunu yediremedi. Yapıyorlar bakalım nasıl olacak?

Birisi 30 milyar dolar olurken; diğeri 1,34 trilyon dolar. Google bunu hak etmedi.
ChatGPT saçmalıyor genel anlamda.

OpenAI küçük bir şirket değil, DALL-E ile ünlendiler aslında. Google bu konuda deneyimsiz fakat OpenAI senelerdir farklı projelere imza attı zaten bu yüzden normal bir durum bence.

ChatGPT ve Bard'ı denemiş biri olarak yorum yapmak istiyorum.

Şu anda her ikisini de kullanıyorum. Bard'ın yalnızca İngilizce desteklemesi yeterli değil ama iş görüyor.

ChatGPT'yi genel bilgi almak için, Bard'ı güncel bilgi ve tahmin almak için kullanıyorum.

ChatGPT'ye Osmanlı'nın padişahlarını sırala dedim cevap verdi. Bard ise "ben metin tabanlıyım. Böyle programlanmadım." şeklinde cevap verdi. Sizce nasıl bir şey? Anlamış değilim.

Biri ChatGPT ile ün kazanan OpenAI şirketi ve diğeri teknoloji devi bir Google. Bard adamakıllı cevap vermiyor ve Türkçe bilmiyor. Google biraz ters köşeye yattı. Dünyanın en değerli üçüncü şirketi bunu yediremedi. Yapıyorlar bakalım nasıl olacak?

https://www.technopat.net/sosyal/konu/chatgpt-sueper-mod-0-1v.2866631/ abi süper modu öneririm chatGPT'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı