Barfiks barı tavsiyesi

Koridor barfiksi alacaksanız genişliği ölçün ona göre alın, çok genişlemeli barlar esneklik yaratabiliyor. Kapı barfikslerini pek tavsiye etmiyorum zira her kapıya uyumlu değil. Koridor barfiksi tavsiye ederim. https://www.hepsiburada.com/sportif-100-140-cm-ayarlanabilir-koridor-barfiks-demiri-p-HBV00000RCEGL şöyle bir şey alabilirsiniz.

Bende koridora takmayı düşünüyordum. Koridor 105cm.
Edit:Universal Koridor Barfiksi 82x130cm Ayarlanabilir...(ÜCRETSİZ KARGO...) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ben bunu düşünmüştüm.

Ben de aynı tarzda bir ürün arıyorum. Birçok yerde yanlış bar alırsanız düşersiniz şu kırılır bu kırılır gibi şeyler var o yüzden hiç emin olamadım. Ben de Domyos veya Deltanın şu 2 modelini buldum.
İkisinin de yorumları iyi fakat deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa ben de sevinirim.

Ben de aynı tarzda bir ürün arıyorum. Birçok yerde yanlış bar alırsanız düşersiniz şu kırılır bu kırılır gibi şeyler var o yüzden hiç emin olamadım. Ben de Domyos veya Delta'nın şu 2 modelini buldum.
İkisinin de yorumları iyi fakat deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa ben de sevinirim.

Ben 1.'yi öneririm daha kaliteli

Yeni konular

Geri
Yukarı