Bargello parfüm önerisi

hocam bazılarının fiyatları oldukça yüksek önerebileceğiniz muadil ürün var mı bu yazdıklarınıza. öğrenciyken bu fiyatalrı vermek zor olabiliyor :)
Bu kokular hangi muadil markada iyidir bilmiyorum ama ankarada delamore diye bir muadil parfümcü var, oranın yaptığı parfümler çok methediliyor oraya bakabilirsiinz.

Avon wild country, hugo boss bottled parfum, LCW Azure ve burberry londonu önerebilirim.

Avon wild country tatlı ve güzel bir koku, bana çok çekici geliyor. Günlük kullanım haricinde tam bir date parfümü olduğunu düşünüyorum. Kokusu dolce & gabbana the one'a %70 civarında benziyor.

Hugo boss bottled parfum biraz maskulen bir koku, sıktığım zaman genelde baharat ve deri yoğunluklu bir koku alıyorum. İnsanı patron gibi hissettirecek bir kokusu var bence. Eğer bu koku hoşunuza giderse bvlgari man in black parfümüne bakın, bu parfümün çok çok daha iyi bir versiyonu diyebilirim.

LCW Azure acqua di gio muadili, çok ferah bir parfüm. Ben genelde spora giderken sıkıyorum, aldığıma biraz pişman oldum açıkçası çünkü profumo kadar güzel değil. Bu parfüm muadil olmasına rağmen orijinalinden çok daha iyi kokuyor, başarılı bir iş olmuş.

Son olarak burberry london, bu parfüm fiyatının çok üzerinde kokan niş kalitede gayet iyi bir tütün parfümü. Bu parfümün en büyük eksisi genel beğeniye hiç açık olmaması, ben kokusuna bayılıyorum ama çoğu insan sevmiyor. Genel olarak tatlı, olgun ve biraz karanlık bir koku.

Şimdi bu yazdığım parfümleri nereden muadil olarak alabilirsiniz ona gelince, bu listeden sadece burberry londonu muadil olarak kullanıyorum onu da Eminönü uğur esans diye bir yerden alıyorum. Yaptıkları muadiller genel olarak çok çok başarılı... Yaptıkları iş başarılı olunca fiyatta birazcık fazla ama hakediyor bence. 30 ml parfüm 7$.
Avon wild country sipariş vermiştim ve elime ulaştı, şu anlık hoşuma gitti teşekkürler.

Geri
Yukarı