Çözüldü Barış Manço-Gülpembe klibindeki kız kimdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deva Bulmam

Decapat
Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar merhaba, bu kızı bilen var mı? Yüzü çok tanıdık geldi, sanki daha önceden başka bir yerde görmüş gibiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam insanlar benzerdir, emin misiniz?
Hocam ilk etapta bu olaylarda iyi olan arkadaşıma danıştım, ardından photoshop ile kıyasladım (kaş ve göz bölgesi çok net bir cevap verdi) ve son olarak Google'da araştırma yaparak emin oldum. İlgili görüntü Barış Manço'nun cenazesinden.

Aşağıdaki Facebook bağlantısında paylaşan kişi durumu açıklamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki kaynaklar da Bade İşcil'in o cenazeye katıldığını doğruluyor.

Hocam ilk etapta bu olaylarda iyi olan arkadaşıma danıştım, ardından photoshop ile kıyasladım (kaş ve göz bölgesi çok net bir cevap verdi) ve son olarak Google'da araştırma yaparak emin oldum. İlgili görüntü Barış Manço'nun cenazesinden.

Aşağıdaki Facebook bağlantısında paylaşan kişi durumu açıklamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki kaynaklar da Bade İşcil'in o cenazeye katıldığını doğruluyor.

H-h-h-h-hocam. Siz? Yoksa? Yok, yoook, şimdiye kadar verdiğiniz tüm Sherlock rozetlerini geri alın. Hepsini bu hocamıza vermelisiniz.

Geri
Yukarı