Baron 5A alınır mı?

Maalesef bütçemi aşıyor ve bütçeni aşamam. Ama 5600 beni 6-7 sene götürür mü? Yani bu alacağım sistem beni üzmez değil mi? Şu an önümdeki 6-7 sene yükseltme yapmam imkansız.

Düzenli bakımlarını yaparsan 5-6 sene götürür yükseltme şansınız yok ise Ryzen 5 5600 RTX4060 almanız en mantıklısı.

Kanka soğutucu eklersen sadece bütçeni 850 lira aşıyor. Bir süre stok ile kullanırsın ne olacak. 850 lira bulamaz mısın yani bu sistem için bence değer :D

Kanka soğutucu eklersen sadece bütçeni 850 lira aşıyor. Bir süre stok ile kullanırsın ne olacak. 850 lira bulamaz mısın yani bu sistem için bence değer :D

Akıl almaz bir olay ben de biliyorum ama artıdan hiçbir şey ekleyemem. Bu sistem benim istediğim 6-7 sene sonra çıkan oyunu high settingslerde oynatsın yeter. Bir de bu işlemcinin stok fan ile 90 derecelere çıktığını görmüştüm.

@549380 hocam neden beğenmediniz acaba?

Akıl almaz bir olay ben de biliyorum ama artıdan hiçbir şey ekleyemem. Bu sistem benim istediğim 6-7 sene sonra çıkan oyunu high settingslerde oynatsın yeter. Bir de bu işlemcinin stok fan ile 90 derecelere çıktığını görmüştüm.

@549380 hocam neden beğenmediniz acaba?

850 lira gibi bir ücret için DDR5 reddetmek saçma bence de zaten bir süre stok fan idare eder.

Hmm.

Valorant, CS2 gibi Online oyunlar oynayacağım. Ne kadar performans düşüşü yaşarım? RX6600 az değil mi yav 😅3060'a rakip değil miydi o?

CS 2 Valorant gibi oyunlar CPU isteyen oyunlar böyle oyunlarda işlemci önemli diğer parçalardan kısıp ekran kartına yatırım yapmakta saçma olur kart RX 6600 olmasına rağmen FSR 3.0 desteği alıyor büyük ihtimalle FSR 4.0 falanda alacaktır bu yönden iyi aslında DDR5 geçmek daha mantıklı geliyor bana sistemin güncel olması daha iyi olur.

Geri
Yukarı