Baroni Forshine tamir ücreti ne kadar tutar?

4 yıldır kullanılmayan bir bisikletim var. Lastiklerden 1 tanesi değişecek diğeri hava basılacak (tahminimce). Frenler ayarlanacak. Bir de bu bisikleti satmaya yeltenmiştim. Adamın biri gelmişti almaya. Dedi ki vitesler bozuk tanesi 70 TL, 250 TL'den 140 TL inmemi bekledi(110TL). Ben de goodbye çektim.
Sizce buradan bir sıkıntı çıkar mı? Çıksada değiştirmeden ayar yapmak yeter mi?
Tahminen kaç TL tutar? (Bisiklet Baroni Forshine.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bisikletin bi resmini atsaydınız, daha iyi yorumlardık. Vites'in bozuk olduğunu sürmeden anlamak zor. Sürerken vites geçişleri vs kontrol edilmeli. Fren ayarlanması kolay bir şey o sorun olmaz. Tekerleklerin durumuna göre iç dış lastikleri değiştirin ya da hava bastırın.
Vitesler bozuksa, markaya göre değişmekte fiyatları ama, tüm her şey ile 150 TL tutabilir.

Hocam bisikletin bir resmini atsaydınız, daha iyi yorumlardık. Vites'in bozuk olduğunu sürmeden anlamak zor. Sürerken vites geçişleri vs kontrol edilmeli. Fren ayarlanması kolay bir şey o sorun olmaz. Tekerleklerin durumuna göre iç dış lastikleri değiştirin ya da hava bastırın.
Vitesler bozuksa, markaya göre değişmekte fiyatları ama, tüm her şey ile 150 TL tutabilir.

Yeni bisiklet almaktansa daha mantıklı.
Hocam https://letgo.onelink.me/O2PG/e3abfeb9
Şöyle ilan var (satlık değil). Fotolar çok işe yarar gibi değil. Ama adamla denemiştim. Ben lastiği çevirdim. O vites attırdı. Vites atmadı. Bozuk dedi.

Hocam temiz bir bakımdan geçirin kullanın. Orta kalite bir bisiklet bile 900 1000 lira olmuş.
Dediğim gibi 150 lira falan gibi bi masrafı olur eğer vitesler bozuksa.

Hocam temiz bir bakımdan geçirin kullanın. Orta kalite bir bisiklet bile 900 1000 lira olmuş.
Dediğim gibi 150 lira falan gibi bir masrafı olur eğer vitesler bozuksa.

Bir tane mahalle tamircisi var. Arkası açık yanlışım yoksa la da marka bir araçla kendimi bildim bileli bisikleti tamiri yapar. Yakaladığım yerde al yap diyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı