Başardık! Whatsapp’tan telegram’a taşındık

Hepsi takip ediyor zaten. Bence Telegram'da aynısının Rus'u. Bana Line daha sempatik geliyor. Takip edecekse de Japonlar takip etsin. 😄

Çok kasmayın kendinizi. AtI alan üsküdarı geçti.🙂 Baştan beri öyleydi. Resmiye dökme çabasına girdiler.
Konuya baktığımda şu tür mesajları çok görüyorum.

Arkadaşlar veri toplama izinleri tümüyle uygulama mağazalarında görünüyor. Yani yüksekten bakacağım derken biraz mantıklı yapın yorumlarınızı. Legale döktüklerini biliyorum. Eskiden veri topladıklarını da biliyorum ama elimizde geçmek için somut bir örnek oldu.

Facebook ürünlerini kullanmamayı yeğliyorum ve Whatsapp’tan insanlar kitlesel olarak ayrılıyor.

Konuya baktığımda şu tür mesajları çok görüyorum.

Arkadaşlar veri toplama izinleri tümüyle uygulama mağazalarında görünüyor. Yani yüksekten bakacağım derken biraz mantıklı yapın yorumlarınızı. Legale döktüklerini biliyorum. Eskiden veri topladıklarını da biliyorum ama elimizde geçmek için somut bir örnek oldu.

Facebook ürünlerini kullanmamayı yeğliyorum ve Whatsapp’tan insanlar kitlesel olarak ayrılıyor.

Fikrimi söyledim sadece. Ne celallendin şimdi sen?

Sana kötü bir haberim var.
Şaka maka hayırlı olsun pek iyi seçim olmasa da :D.
Bu bir açık mı değil mi konusunda tartışmalı bir konu. Zira medyanın bunu nasıl lanse ettiği apaçık ortada. ’’People Nearby’’ özelliğiyle birlikte insanlar konumlarınızı elbette görüyor. Bu uygulamada otomatik olarak kapalı geliyor.

Fikrimi söyledim sadece. Ne celallendin şimdi sen?
Her konuda aynı mantıkla bir şeyler anlatmaya çalışıyorsunuz. Zaten yaptıklarını biliyoruz, legale döktüklerini de biliyoruz. Bu ayrılmamak için bir sebep mi sayılmalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı