[Başarılı Kurulum] 1. nesil işlemciye Windows 11 kurulumu!

İso yu editlemeye gerek yok Eski PClerin HDD söküp harici olarak başka pc üzerinde RUFUS ile windows Go To olarak HDDye yazdırın sonra HDDyi Pcnize takın Açılışta Windows Kurulum Ekranının son aşamasına Geldiğini göreceksiniz Böylelikle TMP olayını pas geçmiş oluyor yanlız rufus ayarlarını windows go to üzerine ve MBR olarak yapın çünkü GPT eski PClerde göremeyeceği için açılmayacaktır

Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.100) (KB5004300) bu güncellemeden sonra oldu takılma olayları dediğim gibi fare işareti calışıyor ama bir şeyin içine giremiyorum olmadık zamanlarda oluyor.

Konuda son paylaşılan ISO'yu indirip dün kurdum her şey tıkırında :D şimdiye kadar tek görev yöneticisinde performans sayfasına tıklarken siyah ekran aldım onun harici mis.

resim_2021-08-14_075550.png

Eklemeyi unutmuşum sağ altta görebiliceğiniz gibi arkadaşlar görev çubuğunu regeditden küçülttüğüm için böyle gözüküyor.

ISO dosyası silinmiş sanırım yeniden paylaşabilir misin?
Konuda son paylaşılan ISO'yu indirip dün kurdum her şey tıkırında :D şimdiye kadar tek görev yöneticisinde performans sayfasına tıklarken siyah ekran aldım onun harici mis.

Eki Görüntüle 1137439

Eklemeyi unutmuşum sağ altta görebiliceğiniz gibi arkadaşlar görev çubuğunu regeditden küçülttüğüm için böyle gözüküyor.

Ben bulamadım nerede ISO dosyası.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı