Başarılı Windows 11 Kurulumu

Edge içinde 4 sayfa açık ve arkada Discord çalışıyor kullanımlar böyle şimdilik, daha da düşerse bayram yerine döner burası.

Eki Görüntüle 1072785

Sistemimde artık Windows 8.1 kullanmak istemiyorum pek açıkçası. Umarım tam çıktığında aynı düşük kullanır. Edge 4 sayfa açıkken RAM normal gibi duruyor.

Ana işletim sistemi olarak Windows 11 mi kullanıyorsunuz? Yoksa Dual boot mu?
Düne kadar dual boot kullandım ufak oyunlarla denedim azda olsa performans artışı gözlemledim. Bugün temiz kurulum ile ana işletim sistemi olarak 11 kurdum ancak daha çok bugcheck gibi birşey için :D. Malum biliyorsunuz bu işlerde çok para var.
Hocam Valorant vb. rekabetçi oyunlar indirip denediniz mi?
Eğer optimizasyonu iyiyse 24 Haziran tarihinden sonra geçebilirim.
Evet denedim VALORANT içinde kendi konfigürasyonum ile ortalama 73 civarı FPS alırken, W11 ile 80 FPS'ler nadiren 85 civarını gördüm. Bu artış banada ilginç geldi ama ne diyeyim :D.

Düne kadar dual boot kullandım ufak oyunlarla denedim azda olsa performans artışı gözlemledim. Bugün temiz kurulum ile ana işletim sistemi olarak 11 kurdum ancak daha çok bugcheck gibi birşey için :D. Malum biliyorsunuz bu işlerde çok para var.

Evet denedim VALORANT içinde kendi konfigürasyonum ile ortalama 73 civarı FPS alırken, W11 ile 80 FPS'ler nadiren 85 civarını gördüm. Bu artış banada ilginç geldi ama ne diyeyim :D.

Microsoft şaşırtıyor.

4gb ram sahipler hiç bir zaman win7'den çıkamayacakmış gibi :(
Bu arada Windows10'da indirdiğiniz oyunlar dosyalar vb. onlara ne oldu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

W11'e uygun driverlar ve optimizasyon güncellemeleriyle uçar bu W11.

Tam sürümde umarım hüsrana uğramayız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı