[Başarılı kurulum] 2 GB DDR2 667MHz RAM olan bilgisayara adım adım Windows 11 kurulumu!

Windows 11'deki dosyanin uzantisi farkli hocam yine de dediğiniz işlem gecerli olur mu? Düzenlenmiş ISO dosyasi yalniz bu.

Dosya Ekleri

• MVIMG_20210724_003917.jpg
    139,9 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel rehber olmuş elinize sağlık hocam.

Windows 11'deki dosyanin uzantisi farkli hocam yine de dediğiniz işlem gecerli olur mu düzenlenmiş ISO dosyasi yalnız bu.

Geçerli olur. Esd veya wim olması bir sorun yaratmıyor. Bizzat denedim sorun olmuyor.
Güzel rehber olmuş elinize sağlık hocam.

Teşekkürler.
Windows 11'deki dosyanin uzantisi farkli hocam yine de dediğiniz işlem gecerli olur mu düzenlenmiş ISO dosyasi yalnız bu.

Düzenlenmiş ISO dosyası ile kurmanızı tavsiye etmem ama. Temiz Windows 10 ve 11 ISO dosyasını indirin öyle dediğimi yapın.

Hiç kasma olmuyor mu onda? Eğer öyleyse bende Windows 11 uçar 2 GB RAM var Intel G2820 işlemci var.
Oluyor hocam, hele HDD ve tek çekirdek işlemci yüzünden. Şimdi o bilgisayara Core 2 Duo aldım fakat hala HDD olduğu için çok hantal. Eğer sizde SSD varsa çok akıcı olmasa da kullanırsınız sanırım, bir de o RAM ile Windows 11'de oyun oynayamazsınız ancak internette gezinirsiniz.
Tabii o sisteme yine de önermiyorum hocam .

Hocam peki ben NTLite ile ISO düzenlemiştim install.wim'i değiştirmek sıkıntı yaratmaz değil mi hizmetleri vb. kapatmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…