Başarılı Kurulum HP Pavilion dv6 1350et OS X Mavericks 10.9.5

• Intel Core 2 Duo işlemcisi P7450
  • 3072 MB DDR3 RAM
  • ATI Mobility Radeon HD 4650 Graphics (Kext kurularak tanıdı)
  • VoodooHDA (kext ile Ses kartı tanıdı.)
  • Broadcom 4312 (14e4:4315) (Hiçbir Kext olmadı.)
  • Bluetooth ve Ethernet ayrıca tanıdı.
Şu an açılışı chameleon ile -v cpus=1 GraphicsEnabler=No USBBusFix=Yes komutuyla açıyorum.
Açılış için bootloader olarak ne kurmalıyım, araştırmaktayım. Sanırım Chameleon olacak gibi.

Wifi konusunda hala bir çözüm bulamadım. Eğer Mümkünse laptopta bulunan wifi kartını mavericks uyumlu olan kartla değiştirmek isterim. Bu konuda fikirlerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabınız için teşekkür ederim, ancak şu an wifi olarak yine burada araştırdığım duruma göre asus usb n10 alarak işi hallettim.
Tabi ki ben wifinin laptop içindeki kartının değiştirerek tam performanslı olmasını isterdim. Bunu ilerleyen günlere bıraktım.

Clover veya chameleon kurulumu beni üşendiriyor ve hala kurmadım (forumda sorunlarla boğuşan çok), çünkü sistemimde win8 kurulu idi, ayrı bölüm açarak mavericks kurulumu ile dual sistem yaptım. Bootloader kurarak win8 sistemimi uçarmak istemiyorum, hala tereddütteyim...Ne yapsam diye düşünüyorum çözüm olarak...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı