Steam Başarım hilesi ban sebebi mi?

489483

Hectopat
CS:GO Forest ve Left 4 Dead 2 için yapmak istiyorum ancak hesabımda RDR2 GTA 5 falan var. Banlanırım diye çok korkuyorum ban sebebi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yıllık oyunlar var artık oynanmıyor adam akıllı, ben böyle bir oyunu sırf meraktan hesabıma ekleyip oynadım diye başarım ortalamam alt üst olmak zorunda mı?

Hiç bir şey olmaz. Başarım hileleri Valve'ın umrunda değil.

Hocam bizzat ben kefilim, dilediğiniz gibi kullanın hiç bir şey olmaz. 600'den fazla oyuna sahibime ve bunların 150'sinden fazlasını S.A.M. ile açtım, bir şey olucak olsa bana olurdu.
Hocam forumda VAC korumalı oyunlara yapıp ceza yiyenler vardı sanırsam o yüzden dedim.

DotA, CS gibi oyunlara yaptım bir şey de olmadı. Yapabilirsin dostum.

Ban sebebi değil fakat bazı oyunlarda (Team Fortress 2) başarım tamamlayınca eşya veriyormuş o tür oyunlarda yapılınca ban sebebine yol açıyormuş. Ben genelde oynayıp bitirdiğim ve başarımları tamamlamak için oyunu tekrardan en zor zorluk seviyesinde oyna diye beni zorlayan oyunlarda kullanıyorum. Onun dışında Tomb Raider 2013 oyununda "Multiplayer modunda son seviyeye gel, multiplayer modunda şu kadar silah aç, multiplayer modunda şu kadar adam öldür" gibi başarımları var o yüzden o oyunda kullandım çünkü multiplayer modu neredeyse ölü durumda. O başarımları tamamlamam haftalarımı hatta aylarımı alırdı uğraşmak istemedim. Normalde çoğu başarımı kendim emek vererek yapıyorum ve emek verilen şey daha çok keyif veriyor insana. Arkadaşların dediği bazı kişiler oyunu 0.1 saat oynayıp tüm başarımları tamamlamış görünüyor. Bu ne yapan kişiye bir şey kazandırır ne yapan kişiyi tatmin eder ne de dışarıdan bakılınca hoş görünür. Bu şekilde yapmak çok saçma ve gereksiz. Ama oynayıp bitirdiğin ve seni tekrar baştan oynaman için zorlayan oyunlarda kullanılabilir bence.

Ban sebebi değil fakat bazı oyunlarda (Team Fortress 2) başarım tamamlayınca eşya veriyormuş o tür oyunlarda yapılınca ban sebebine yol açıyormuş. Ben genelde oynayıp bitirdiğim ve başarımları tamamlamak için oyunu tekrardan en zor zorluk seviyesinde oyna diye beni zorlayan oyunlarda kullanıyorum. Onun dışında Tomb Raider 2013 oyununda "Multiplayer modunda son seviyeye gel, multiplayer modunda şu kadar silah aç, multiplayer modunda şu kadar adam öldür" gibi başarımları var o yüzden o oyunda kullandım çünkü multiplayer modu neredeyse ölü durumda. O başarımları tamamlamam haftalarımı hatta aylarımı alırdı uğraşmak istemedim. Normalde çoğu başarımı kendim emek vererek yapıyorum ve emek verilen şey daha çok keyif veriyor insana. Arkadaşların dediği bazı kişiler oyunu 0.1 saat oynayıp tüm başarımları tamamlamış görünüyor. Bu ne yapan kişiye bir şey kazandırır ne yapan kişiyi tatmin eder ne de dışarıdan bakılınca hoş görünür. Bu şekilde yapmak çok saçma ve gereksiz. Ama oynayıp bitirdiğin ve seni tekrar baştan oynaman için zorlayan oyunlarda kullanılabilir bence.
Hocam başarımlar oyun içi ögelere entegre edilemez, böyle bir şey komple mümkün değil. Yanlış bilgi vermeyelim lütfen.

Artı -2 Eksi
CS:GO Forest ve Left 4 Dead 2 için yapmak istiyorum ancak hesabımda RDR2 GTA 5 falan var. Banlanırım diye çok korkuyorum ban sebebi mi?
hocam bende bitirmiş olduğum bütün hikayeli oyunlara yaptım şuanda nerdeyse 30k başarımım var ve bişey olmadı ama siz valve anti cheat yani vac koruması olmamasına dikkat edin belki harici bi program kullandığınızdan sorun olabilir , benim oynadığım hiç bi hikayeli oyunda vac yoktu ve valvenin oyunlarındada zaten başarımları kasmanın kolay yolu var (steam achievement manager diye bi program var tavsiye ederim)

Yeni konular

Geri
Yukarı